Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Croatia: Day1


Dobr dan! Hlásim sa z Chorvátska. Ako som už skôr spomínala, že sa mi končí školský rok o čosi skôr, tak už poznáte dôvod. Viete ako to už celý rok chodí , iba sa uháňate a nemáte čas byť ani so svojou vlastnou rodinou a tu sa ako keby čas zastaví aspoň na ten týždeň, čo tu budeme. 
Do Chorvátska chodíme takmer každý rok, na tomto mieste sme už po 4 krát. Je tu veľmi príjemne a máme veľa možností kam ísť. More je úplne priezračné, ceny dostupné a keďže ideme na svoju vlastnú päsť, tak sa človek na nič neviaže. Najlepšie na všetkom sú pláže, pretože po celom Chorvátsku ich tvoria väčšinou veľké kamene alebo obrovské balvany, na ktoré si máte ľahnúť, no je to dosť nepohodlné. Tu sú kamienky úplne malinké a môžete sa opaľovať na betónových plážach, ktoré sú úplne novo vybudované. O všetkom sa budem snažiť s Vami podeliť každý deň. 
Cesta prebehla úplne bez problémov a aj celkom rýchlo zbehla. Hneď, ako sme dorazili, ani sme sa neobťažovali s vybaľovaním a išli si užívať slniečka. Vybrali sme sa na obedo-večeru, kde sme si všetci pochutnali na tuniakovi a osviežujúcich nápojoch. Potom prišla tá horšia časť, keď sme ešte mali mnoho času a nechceli ho zabiť nič nerobením, vybrali sme sa na prechádzku po celej dĺžke Malinskej, čo nám zabralo 4 hodiny. Takže som celkom úprimne rada, že sedím Verím, že sa mi podarí vytvoriť aj nejaké video z celej dovolenky, držte palce. Maďarské raňajky

Úplne nádherná farba mora!!!

Jedlo sa stalo našim najlepším kamarátom

Prechádzka po plážiA krásne zakončenie dnešného dňa 🙂

2 comments

Anonymný

po tomto poste som až zacítil vonu mora a atmosféru dovolenky 🙂

Simona

Lili, krásne to tam vyzerá, užívaj si to lebo si to po tom ťažkom roku zaslúžiš, a s tým programom ma ešte niečo napadlo :))

Leave a reply