Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Goodies


Čas rýchlo uteká a my nestíhame, no pripravila som si pre Vás takzvané new in v preklade čo je nové v hypernove-mojej skrini. Máj lásky čas je za nami a s nim aj mnoho nákupov a objednávania. Blíži sa leto, ktoré tak veľmi milujem, preto sa na neho v plnej sile pripravujem. 

shorts(link):Sheinside   tank(link): Sheinside
Na túto sheinside dvojicu som sa tešila ako malá, ale ako vždy mám šťastie, keď sa na niečo teším. Tielkový crop top alebo ako inak to nazvať sa mi veľmi páčil. Kvetovaný vzor určite nesmie chýbať vo vašom šatníku počas leta. Zadná strana je do kríža prestrihnutá čo dodáva tielku superský efekt. Kameň úrazu nastáva pri kraťasoch, kde som tak trošičku prehliadla rozmery. Ak pri nejakom kúsku píše one-size, znamená to, že daná vec je univerzálna, pri tomto to však neplatilo a rozmery boli väčšie (of kors moja chyba). Inak sú super duper, takže ak by náhodou o ne mal niekto záujem, tak ma môžete kontaktovať v správe

Crop top: H&M
Juuj ešteže som stále dieťa. Vďaka včerajšiemu sviatku som bola obdarovaná another knihou. John Green je vskutku chvályhodný spisovateľ a neraz ulahodil môjmu čitateľskému črevu. Verím, že opäť nesklame. Crop top tričku som veru neodolala, aj za lacný peniaz z handmka. Síce som váhala či kúpiť-či nie, vďaka môjmu poradcovi nakoniec v košíku skončil. Farby na textil som taktiež vďačne privítala, nejako som sa pustila do DIY.

bag: from Poland   hat: F&F 
Tašku som pôvodne chcela obdlžníkovu, niečo medzi listovou a oxford, no táto mi padla priamo do oka ruky. Púdrovo ružova je medzi mojimi naj a už dlhšie som zháňala niečo podobné. Taška je o to viac zaujímavejšia tým, že ju zdobia strieborná a zlatá farba. Ku klobúku som sa dostala úplne náhodne, o to viac nadšená, dokonalý kúsok na pláž ku moru. Lak na nechty od SHE, ktorý drží!! Takže odporúčam.

shirt, shoes: H&M
Z týchto dvoch kúskov som maximálne Happy. Biele košele/blúzky obľubujem, keďže sa dajú dopasovať ku všetkému. Kvôli topánkam som prešla asi celý e-bay, nakoniec som ich objavila na internetovej stránke H&M, takže som pre ne priam utekala do KE a hurá hurá našla som ich tam!

bag: CCC   swimwear: F&F
Do tohto ruksaka (to slovo je strašné) som sa zamilovala na prvý pohľad a hneď na druhý deň som sa po neho vrátila. Pasuje či už ku sukni, či k jeansom, či k elegantnému alebo športovému. 
Tieto plavky bude mať asi polka slovenského národa, no ja som ich čaru podľahla tiež. Majú všetky farby leta plus sú doplnené zlatým zipsom. K nim som si však nekúpila dopasovaný spodný diel, ale obyčajný čierny.

 hat: Gate
Dermochlorophyl je novinkou, ktorá sa objavila v mojej kozmetickej taštičke a som maximálne spokojná. Slúži to na hojenie rán a jaziev, keďže ich mám viac než dosť. Aplikuje sa každý večer pred spaním a ráno sa jednoducho zmyje. Odporučila mi ho moja kozmetička, ktorá s nim už mala skúsenosti, verím, že budem jedna z tých, ktorým to pomohlo/pomôže. 
Vysnívaný čierny klobúčik mi taktiež pribudol do šatníka a obľúbená oriešková čokoláda je už takmer zjedená. 
Čo sa kozmetiky týka, tentokrát som stavila na Dermacol. Make up Caviar Long stay je bombový!! Vážne vydrží dlho a krásne vyhladzuje pleť. Bonusom je to, že je v tom aj zakomponovaný korektor a zrkadielko. Možno raz urobím review. 
Krém je určený pre suchú pleť, a tomu tak naozaj je. Neodporúčam používať pod make up, lebo to nebude vyzerať veľmi očarujúco. Avšak, určite sa zíde počas leta alebo po lete, keď Vám slnko presuší tvár. 

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply