Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Košice city


Ako ste si už mohli všimnúť z instagramových fotiek, boli sme v Košiciach na 2 dni a bolo to úplne super. Všetko vyšlo podľa našich predstáv a mali sme zábavy až až. Spali sme u mojej babky, ktorá nám nie len poskytla miesto, kde by sme mohli zložiť naše unavené hlavy, ale aj turistický zážitok v podobe prejdenia všetkých prekrásnych zákutí Košíc. Okrem iného sme mali ďalších dvoch sprievodcov, ktorí nás napĺňali vtipmi aj dobrou náladou. 

Košice sú asi to najkúzelnejšie mesto Slovenska v ktorom som bola. Väčšinou chodíme do Košíc kvôli nákupom, pri najlepšom sa zastavíme pozrieť do centra mesta, no to najkrajšie sa nachádza mimo neho. Keď sme prechádzali tými nekonečne krásnymi zašitými uličkami, cítili sme sa ako v úplne inom svete. Všetky tie nádherné miesta majú svoje čaro a sú niečim výnimočné. Nevedeli sme sa na to všetko vynadívať až sa nám smiali, že to je ich bežný výhľad z balkóna či ich cesta do školy/práce a my sme z toho také hotové. 
Určite sa Vám oplatí toto všetko prejsť, nebudete ľutovať. Viac fotiek uvidíte v našich outfitových príspevkoch z Košíc. Tak sa zatiaľ majte a prajem Vám krásny zvyšok nedele. 0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply