Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

New in: June, July

Rozhodla som sa opäť urobiť new in, keďže ten predošlý mal úspech. Zhrnula som približne všetko nové z júna a júla. 

Tieto tri veci ste už videli v predošlých príspevkoch.
1. O blúzkotričku zo Sheinside som sa rozpísala v minulom príspevku.
2. Slnečné okuliare ste mohli vidieť v príspevkoch z Chorvátska.
 3. Napokon kraťasy sú taktiež zo Sheinside. Po tom, čo sa mi prvý pokus zo šortkami nevydaril, ako som už písala, že mi prišlo veľké číslo, tak som to riskla a objednala si iné. Tentokrát som si dala pozor aj na rozmery, takže sú mi dobre a nosia sa perfektne.  
Túto trojicu som dostala od tety. Bola na rok v Amerike, a tak nám niečo priniesla.
1. Kraťasy a tielko mám z Viktoria Secret a sú neskutočne pohodlné. Dokonca som zistila, že tielko sa dá nosiť aj ako mini šaty.
2. Roxy má hlavne letné motívy a preto nesmú chýbať žabky na leto práve od tejto značky.
Biela sa stala mojou spásou toto leto. Veľmi mi prišla na chuť a mám potrebu ju použiť skoro v každom outfite.
 1.Sandálky som si kúpila v ccc pred dovolenkou. Sú jednoduché a zároveň majú kamienky čo ich robí tak trochu luxusnejšími.
2. O bielej kabelke som hovorila už dlhšiu dobu. Chcela som skôr menšiu cross body alebo listovú, pretože teraz cez leto ani nemám príležitosť nosiť veľké kabelky, no aspoň ju využijem neskôr počas školského roka. 
1. Plavky sú z NewYorkeru. K vrchu bol spodok taký istý, ale chcela som ho jednofarebný, aby som plavky mohla kombinovať. K tomuto vrchu nosím skôr čierny spodný diel, pretože takto dokopy mi to pripadá príliš cukríkové. 
1.Šaty boli myslené na koniec roka, no neprišli na čas. Majú dievčenský strih aj vzor. Môžem si k nim dokombinovať akékoľvek farby, čo mi veľmi vyhovuje.
2. Čierne slameňáky sú super duper. Nerada nosím balerínky, pretože ma skracujú ešte viac ako som. Tieto majú podobizeň baleríniek napoly so sliponami, takže sa nosia oveľa lepšie. 

2 comments

Týnka

Ahoj :)) Můžu se zeptat odkud máš tu bílou kabelku? :))

Daisy Lily

Ahoj:) z jednej bižutérie.

Leave a reply