Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Comfy&Casual

Počas víkendu nastalo zopár zmien, neviem či ste si všimli, ale mám nové vlasy!! Po dvoch rokoch zbavovania sa oranžovej som si aj na ňu celkom zvykla, a tak som sama nevedela, či to mám predsa len risknúť na hnedo. Nastal však deň, kedy som sa jej už fakt zbavila, a tak neviem, či sa mám smiať alebo plakať. Na všetko sa predsa len dá zvyknúť a ako sa vraví, zmena je život. Čo poviete, môže byť? 

Víkend zbehol opäť ako voda a spláchol so sebou aj škaredé počasie, takže sme sa dnes vybrali fotiť. Chcela by som ešte voliť outfity čo najviac farebné, pretože zamračená jeseň iste prinesie aj zamračené farby. Preto som zvolila rúžovo rúžovučkú tašku a k nej dopasovala viacfarebnú bundu. Na ešte väčšie oživenie moje obľúbené boyfriend jeansy a slip-on, ktoré som si doniesla z Ameriky. Pre mnohých to môže pôsobiť dosť prekombinovane, no ja sa v tom cítim dobre a hlavne pohodlne.
S fotkami nie som až tak stotožnená, pretože nevyšli podľa mojich predstáv, ale lepšie niečo ako nič. 
♥♥♥
I don’t know if you’ve noticed but I have new hair! After two years I decided to dye my hair back to my original colour. I didn’t know if it’s a good idea but changes are good. What do you think? 

Weekend was really fast and wheather is better again so we decided to go photoshooting today. I want to have more colorful outfits because they will be darker as the wheather will start getting worse and worse. I love my boyfriend jeans and new slip-on which I bought in America. For some people  this combination is too much but I feel good and comfy in it.  


jacket(link): Sheinside   blouse, slip-on: H&M   jeans: Reserved   
 bag, watches: Bižutéria Lilly

4 comments

Anonymný

ooch bože, kiežby bolo celý týždeň pekné počasie ako dnes.:/ outfit je veľmi pekný. inak s bundou zo sheinside si spokojná? myslím tým, všetko prebehlo s objednávkou a tak v poriadku? a kvalita tiež vyhovujúca?:) tiež by som si stamaď rada niečo objednala ale mám trošku obavy keďže som si snáď nikdy neobjednávala oblečenie z internetu. vieš doporučiť aj iné stránky?:3 Tie nohavice sú veľmi pekné. len mám pocit že mojej postave by asi nelichotili ale tebe veľmi pristanú.:) a slips-on úúplne milujem. mám jedne a sú tak strašne pohodlné, nosila by som ich stále.

Daisy Lily

Vraj má byť! 🙂 som spokojná veľmi a má perfektnú kvalitu, úplne hladká a hebká 🙂 o stránkach z kade si objednávam oblečenie by som chcela určite napísať články pretože veľa ľudí sa ma na to pýta 🙂 Ďakujem! a na slip-on ani ja nedám dopustiť 🙂

Anonymný

bundička je úplne nádherná!! 🙂

Leave a reply