Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Fall full of colours

Poslednú dobu máme s Dáškou „z pekla šťastie“ na choroby. Už ako som skôr spomínala celý minulý týždeň som bola na marodke a to ešte stále nie som fit a teraz ešte aj na Dášku niečo lezie. Práve preto ma veľmi mrzí, že na našom blogu bolo chvíľami dosť prázdno, no verím, že to čoskoro dobehneme. 
Tento outfit je takmer celý z H&M čo sa mi často krát nestáva, aby som mala toľko veci na sebe z jedného obchodu. Sukňu a bundu som si doniesla z Ameriky, no tieto kúsky ste mohli nájsť aj tu na Slovensku. Neskôr som si dokúpila aj kotníkové semišové topánky v H&M a tašku, ktorej takýto tvar som hľadala snaď už od minulého roku. Celý outfit je veľmi tmavý nato, že jeseň by mala byť plná farieb, no pre mňa je čierna neodmysliteľnou farbou v jeseni a zime. 
♥♥♥
We’ve been having really bad luck recently. I’ve already mentioned that I was ill, and Dáška doesn’t feel very well, too. I am really sorry about we weren’t posting much, but I believe it will change soon. Almost every single piece of this outfit is from H&M, which is not very usual cause I don’t normally wear so many things from one shop at the same time. I purchased the skirt and the jacket from America, but you could find them here in SK, too. Later, I bought also these shoes and bag in H&M, cause I’d been searching for those things for a long time. Whole outfit is very dark according to the habit that we wear a lot of colours in autumn, but I love wearing black in autumn and winter as well. 

jacket, t-shirt, skirt, shoes: H&M   bag: Bižutéria Lilly

1 comment

Anonymný

krásny outfit 🙂 !!

Leave a reply