Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Košice Fashion Week


Na úvod sa Vám chcem ospravedlniť za našu tohto týždňovú pasívnosť, pretože ma zdravie trošku opustilo a preto sme nemali čím prispievať, no sme opäť späť nabité plnou silou vpred. 
Včera sme mali možnosť zúčastniť sa fashion weeku dňa v Košiaciach. Keď som sa o tejto akcii dozvedela, priam som neverila vlastným ušiam, že takéto niečo idú zrealizovať v našom susednom meste.  Hneď som sa snažila si o tom pozisťovať viac, ale preto, že to bola vtedy ešte len úplne nová informácia, veľa som sa toho nedozvedela. Asi až pred týždňom a pol som sa dopátrala k predaju vstupeniek, (a teraz sa podržte) kde celodenná vstupenka (ktorá zahŕňa okolo 4-5 módnych prehliadok) vyšla pre nás študentky na 7€ a pre dospelú osobu 14€.  

Myslím si, že takéto podujatia sú skvelými novými príležitosťami, skúsenosťami a zároveň zážitkami pre nás, ako pre začínajúce mladé módne blogerky. Samozrejme, že to nie je zážitok v podobe naskakujúcich zimomriavok, ako keby ste boli na módnej prehliadke nejakej veľmi významnej osoby, no aj napriek tomu sú moje pocity v stave šokovom, keďže takéto niečo (ako fashion week v Košiciach) som tu nečakala ani v mojich snoch. 
♥♥♥
At the beginning, I would like to apologize for not being active this week, because my health had left me so we weren’t able to make new posts, but we are fully charged with energy again and ready to write and take photos for you. 

Yesterday, we had an opportunity to visit fashion week in KE. When I heard about that, I couln’t believe that something like that would be taking place in my neighbouring city. I was trying to find out more about it, immediately, but because of the fact that it was a new information at that time, I did not find much. However, about a week ago, I came to the tickets selling (and now pay attention!)…they were only 7€ for students and 14€ for adult (a ticket that includes 4-5 fashion shows). 

In my opinion, shows like this are great new opportunities, experience and experiences for both of us as for the young beginners, young bloggers. Although, of course, it’s not such experience accompanied by goosebumps, like you were on some pro- fashion show of a popular and famous designer, no it’s not, but despite that, it was incredible and my feelings are still in kind of shock because I was not expecting something like that to be taking place somewhere near me.0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply