Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Overwhelmed


Ďalší týždeň opäť rýchlo plynie až si to nestíham uvedomovať, pretože sa chcem vrátiť ešte k tomu minulému. Stala sa mi totižto taká nezvyčajná vec, ktorá ma nekonečne prekvapila a chcem sa o ňu s vami podeliť.
V piatok som si tak kráčala zo školy akože nič a tu zrazu som si všimla, ako sa jedno dievča otočilo a usmialo sa na mňa. Potom som zaregistrovala, že je s viacerími dievčatami a smejú sa. Napokon sa otočilo ešte raz a povedalo: ,,Musím ti niečo povedať, si strašne super oblečená.“ Kým môj mozog vstrebal to čo počul od toho dievčaťa prešlo pár sekúnd a moja reakcia stala fakt zato. Otvorila som ústa (až mi priam sánka spadla) vydala som taký zvuk že ooooo a samozrejme som poďakovala. Táto story vo mne lomcovala až do konca dňa, vôbec som sa z toho nedokázala spamätať. Niekto-tu-v prešove-mladý-dokázal-taktiež-niekoho-mladého-POCHVÁLIŤ-za to-ako- je-oblečený. Doteraz tomu nedokážem uveriť, no na druhej strane pozdravujem tú skupinku dievčat (aj keď neviem, či sa niekedy dostanú k týmto slovám) a veľmi pekne im ďakujem, veľmi si to vážim, neviete si predstaviť, ako ste mi zlepšili deň a hlavne ako ste ma prekvapili. Nie všetci sa vedia prehrýzť cez fakt, že móda môže byť niekoho koníčkom, ale pre takéto momenty sa to všetko oplatí robiť.
♥♥♥
This week is going so fast as usually that I actually hadn’t had time for realizing it till now. However, I want to go back to the previous one, because I had that opportunity to experience a really strange thing last friday that I would like to share with you guys! On friday, when I was on my way from school like there was nothing happening around me, something unbelievable actually did happen. There was a girl walking near me and I noticed that she turned around and gave me a nice smile, but she was not alone. She was laughing with other girls (nothing special). But then, suddenly, she turned to me again and said: „Hey, I have to tell you something…you’re dressed so well.“ It took some time until my brain was able to absorb those words and when it finally did so, my reaction was following: I opened my mouth as a roaring lion and made kind of „ooooo!“ sound, and, of course, I said thank you to her. Thoughts of this story didn’t get out of my mind until the end of the week. I thought, anyone here in Prešov would not be able to say such thing to somebody else. And on behalf of this post, I would like to say thank you to those girls (though I have no idea whether they’ll get to these words one day) and also to say that I really appreciate it. Girls, you have no idea about in what a huge way you made my day better and mostly how much you surprised me. Not everyone is able to accept the fact, that fashion can be somebody’s hobbies, but moments like these make my work and all the enthusiasm worth it.

tank: H&M kimono: Takko jeans: New Yorker bag: M&S


0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply