Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Sweaters


Pre mňa je jeseň asi tým najkrajším ročným obdobím, už len preto, že móda v tomto období nemá hraníc. V tomto období môžete vložiť všetku svoju kreativitu do outfitov, ktoré nosíte. Môžete kombinovať akékoľvek farby, strihy a kusy. Avšak, najlepšie na tom je, že si môžete obliecť typy oblečenia z akejkoľvek sezóny, či už sukňu alebo rifle, tielko alebo sveter, vestu alebo kabát. Zlom u mňa nastane vtedy, keď príde do chladnejšie a upršanejšie obdobie jesene a neskôr aj zimy. Potom viacmenej kašlem na trendy, či na tie najkrajšie kúsky v mojom šatníku. Vtedy nastane ten čas, kedy sa mám chuť obliecť príjemne, teplo a hlavne čo najpohodlnejšie. Myslím, že skvelým príkladom takéhoto oblečenia sú určite svetre. 
        1. Grey cardigan             2. Grey sweater with zip        3. Grey sweater with collar
Tohtoročná jeseň je určite charakteristická sivou farbou. Je veľmi trendy, moderná a minimalistická. Momentálne ju môžeme nájsť v každom jednom obchode a to nie len na svetroch, ale hlavne kabátoch, šáloch, či dokonca aj športových úboroch. Táto farba taktiež nepochybne dominovala aj v najnovšej módnej kolekcii H&M, ktorá bola navrhovaná Alexandrom Wangom (ktorej záznam si môžete pozrieť tu).


          1.Yellow sweater                  2. Camel sweater                   3. Red sweater
Keď poviete slovo jeseň hneď mi napadnú farby typické pre toto ročné obdobie, ako bordová, žltá, kaki alebo hnedá. Neviem si jeseň bez týchto farieb predstaviť.Mne osobne sa veľmi páči pri takýchto farebných svetroch, keď majú po sebe vyšívané vzory, robí ich to tak trochu zaujímavejšími a netypickejšími. 

 1. Red sweater with snowflake     2. Black plaid sweater      3. Red sweater with dots
Nakoniec samozrejme nesmú chýbať vzory, typické pre chladnejšie obdobie. V tomto prípade som vybrala skôr vianočnejšie, no medzi ne patria určite kvetované, maskáčové, či kárované vzory. Dá sa s nimi skvele vyhrať a doladiť v rôznych kombináciách. 

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply