Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Take it easy

Je sranda ako mnohí ľudia, ktorí žijú na Slovensku nevedia prijať, či stráviť veci, ktoré sú bežné v iných krajinách. Stačí, že sa vyberú dve mladé dievčatá do mesta, aby si urobili fotky na blog a aká sa z nich atrakcia stane! Ľudia sa vykláňajú, obzerajú (aj na 5-krát), smejú, či sú v takom údive, že čo sa to asi deje. Napokon sa z nás stane terč pre všetky oči, až sa nestíhame uhýbať všetkým tým zvedavým pohľadom. Taktiež sa mi tento týždeň stalo, že som išla kúpiť rybičky a aha tu, dievča s vreckom plným rybiek kráča cez mesto. Keby ste to mohli celé spomaliť, videli by ste ako deti ťahajú mamky za kabáty a hovoria „aha tá teta nesie rybky“ alebo naopak posmechy skupín mladých chlapcov. Čo by to potom bolo keby som si dala vlasy na dúhovo, 15 centimetrové opätky a nejaké výstredné oblečenie? Bola by som povedala, že je to priam fascinujúce ako sa ľudia starajú a nevedia takéto banálnosti pochopiť. Jednoducho fotenie sa dievčat, či rybky vo vrecúšku vykoľaja celú hlavnú ulicu v Prešove.
Outfit je pre tentokrát veľmi jednoduchý, no tak či tak, efektný. O vzorovaných nohaviciach Vám minule niečo porozprávala Dáška a ja nemôžem ako inak iba súhlasiť. Doplnila som ich jednoduchým čiernym tričkom, pretože veľa experimentovanie s týmto vzorom sa robiť nedá. Náhrdelník a červený rúž to tak trochu oživili, no a nakoniec už iba bolo treba dokombinovať topánky a kabelku.
♥♥♥
It’s funny how people living in Slovakia cannot accept things, that are just usual in another countries. For example, when two young girls decide to go to the town to take some photos for the blog, they’re like -what an attraction?! People are staring from their windows and wondering what’s gonna happen. After all, they become kind of target for their curious eyes. This week, I also had an opportunity to experience a way home with all the surrounding eyes glued to me and that was all just because of the bag with fish that I was carrying. If we were able to make it slower, we would see little kids saying „Mum, that girl has fish with her!“ to their mothers or young „gentlements“ laughing at me. When I saw that, I started to wonder, what would happen when I’d dye my hair with all the colours of a rainbow, wear 15cm high heels and eccentric clothes. I can say it’s just fascinating how people are interested in everything and cannot understand things like that. 
Today’s outfit is very simple, but effective at the same time. You could read something about patterned trousers earlier in Dáška’s post and all I can do is to agree. I added a black shirt to them, because we cannot experiment much with this pattern. Necklace and red lipstick made it more interesting, and at the end I just combinated with it some shoes and bag.

t-shirt: Gap   trousers: H&M   shoes: Gate   

4 comments

Anonymný

Nohavice su ti o cislo mensie. Je to dost vidno. A sama musis z tych fotiek uznat ze tie balerinky ti rovia strasne kacacie nohy. Nic v zlom

Daisy Lily

Tie nohavice sú mi dobre, tie o číslo väčšie mi padali.. a myslím, že všetky balerínky sa prispôsobujú nohe takýmto spôsobom, že sa ako keby rozložia.

Leave a reply