Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Boyfriend Jeans

Keď som si minule prezerala fotky všetkých outfitov, ktoré som mala na sebe, uvedomila som si, že v každom príspevku som štýlovo úplne inak oblečená. Pri otvorení mnohých blogov presne viete čo máte očakávať od danej osoby. Buď má štýl úplne čistý a jednoduchý, naopak prehnane moderný a prešpekulovaný alebo sa oblieka romanticky, alebo ma takzvaný „swag“. Pri otvorení nášho blogu mám pocit, že my prídeme stále s niečim novým a iným, aj keď to možno nie je dotiahnuté do dokonalosti, keďže sme obe zatiaľ iba 16 ročné dievčatá a obliekame sa tak, ako sa ku nášmu veku patrí, no sme schopné na blog dať čokoľvek, aj pyžamo. Mňa ste už mohli vidieť v jemných rúžovučkých sukničkách a blúzkach, no dnes mám napríklad roztrhané boyfriend džíny a koženku. Dáška si vie obuť tie najvyššie a najelegantnejšie štekle a naopak dať na seba športové tenisky, šortky a ísť.  
Dnešný outfit mám vyskladaný z kúskov, ktoré mám veľmi rada. Koženú bundu so zlatými aplikáciami už nosím tretí rok a ešte stále ma neomrzela. Biely sveter som si doniesla z Ameriky a je mojim veľkým  záchrancom, keď sa chcem obliecť príjemne a pohodlne. Nohavice som si kupovala minulý týždeň vo veľkých zľavách v Terranove, tak ak momentálne nejaké zháňate za 9/12/18€ utekajte tam!! Dokonca sa ma už ľudia pýtali, či mi nie sú veľké (prečo tento svet nedokáže pochopiť kúsky, ktoré nevidíte na každom druhom človeku, ale sú aspoň trošku originálnejšie?!). No a nakoniec moje milované biele conversky, ktoré som si myslela, že budem mať na sebe v každom druhom príspevku, pretože idú k úplne všetkému a sú to asi moje najobľúbenejšie topánky, no až dnes majú svoju premiéru. Sama neviem, ktorý štýl mne viac vyhovuje a ktorý ma najviac vystihuje, no možno po čase sa mi šatník tak vyšperkuje, že nájdem to svoje pravé orechové. A čo vy, našli ste si už svoj vlastný štýl?

jacket: Stradivarius boyfriend jeans: Terranova Sweater: H&M shoes: Converse


3 comments

KejT

Musím podotknout, že ten křivák je naprosto dokonalý♥ boyfriendky mám doma taky jedny, ale moc je nenosím. Preferuju raději úpnutější kalhoty:)
…Instantní krása…

Daisy Lily

Ďakujem, ja som si ju tiež veľmi obľúbila! A obtiahnuté džíny preferujem aj ja, ale treba byť niekedy trošku iný tak na skúšku mám aj takéto 🙂

Leave a reply