Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Trendy Coat For Winter 2014

S príchodom zimy si kupujeme, či vyťahujeme všetky naše krásne zimušné kabáty a ak už sami neviete, ktorý je ten pravý, tak tu máte zopár tipov, ktoré sú pre túto zimu trendy. 
Parka je veľmi populárna od minulej jesene a môžeme ju nájsť v šatníku každého druhého dievčaťa. Klasická kombinácia s nohavicami a teniskami, poprípade čižmami, napríklad na šnurovanie, nikdy nič nepokazí, no niekedy je super vidieť tento kúsok v úplne iných kreatívnych kombináciách. Ja som si na parku vytvorila takú tu menšiu averziu, keďže ju už fakt vidieť všade, no pri hľadaní fotiek pre tento príspevok, som ju našla v mnohých farbách vzoroch a prevedeniach, ktoré sa mi zapáčili, tak možno jej dám ešte šancu. 
Jednoduché, hladké, elegantné kabáty úplne milujem. Sú mojou takzvanou slabinou, keďže tento štýl, ktorý môžete vidieť na obrázkoch je môjmu srdcu najbližší. Tieto kabáty považujem za úplne dokonalé, pretože si môžete ku nim obuť lodičky, kozačky, či tenisky. Sú nekonečne efektné tak, že keď niekoho vidíte v takomto kabáte kráčať po ulici, až Vám to trhá oči. Ja už si na jeden takýto púdrovorúžový brúsim zuby, snáď sa mi podarí zohnať nejaký, ktorý bude vyhovovať mojím predstavám. 
Kožušiny sú pre túto jeseň/zimu veľmi populárne, ako ste si už iste všimli. Veľmi ma prekvapuje, keď vidím niekoho v meste s takýmto pre mňa trošku extravagantným kúskom, pretože som si myslela, že sa takýto trend na Slovensku veľmi neuchytí a hľa, uchytil. 
Ponča/peleríny sú v našich končinách taktiež menej preferované, no pozrite sa, ako skvele vyzerajú. Mohli ste ich vidieť aj na svetových mólách, kde ich napríklad predvádzala Cara Delvigne značky Burberry a neskôr sa objavili aj na Olivii Palermo, kde majú vyšité ich iniciálky. 

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply