Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

2 days until Christmas


Krásny začiatok týždňa prajem! Už iba 2 dni a sú tu Vianoce, neuveriteľné. Už veľmi dlhú dobu rozprávame o Vianociach, ako sa na nich tešíme, no teraz sú iba krok od nás a ja nemám pocit, že budú. Stačí sa pozrieť von oknom a vidíte iba hmlu, dážď alebo slnko pričom máte pocit skôr prichádzajúcej jari, než zimy. Jedine veci, ktoré ma aspoň trochu vracajú do reality sú vianočné pesničky hrané v rádiu, či postavený vianočný stromček v obývačke. Viem, že na štedrý deň nenapadá asi ani milimeter snehu, no verím, že sa ho tejto zimy aspoň na týždeň dočkáme.
Čo sa týka blogu chcem Vám povedať zopár informácií a zároveň sa Vás opýtať zopár otázok, snáď mi aj odpoviete.

1. Ak si myslíte, že sme zabudli na našu vianočnú giveaway, tak sa mýlite. Výherkyni sme napísali vo štvrtok, aby sme sa dohodli ,kde máme balíček poslať, no nakoniec sme zistili, že má triedu vedľa mňa, tak sme jej ho rovno v piatok odovzdali. Vyžrebovali, teda skôr sme ju vybrali na základe toho, že nám dala fotku na instagram (ako jediná) a tak nebolo v čom ani váhať. V sobotu nám aj poslala fotku darčekov v balíčku, tak sa tešíme!

2. Zajtra bude videooo!!! Bude tak trochu špeciálne, nikdy sme ešte také nerobili a natáčali sme ho v priebehu asi 2 týždňov, tak veríme, že sa Vám bude páčiť.

3. Keďže o chvíľu sú tu tie Vianoce, chcem sa Vás opýtať, či máte záujem o vlog zo štedrého dňa. Som ochotná Vám niečo natočiť, aj keď s Dáškou nechceme odhaľovať veľa z nášho súkromia, no keďže sa aj nám, aj Vám zapáčili videá, tak prichádzam s touto otázkou. Určite nám dajte vedieť na asku alebo v komentároch.


shirt: H&M skirt: New Yorker shoes: CCC bag: bižutéria Lilly


7 comments

Anonymný

vždy sa poteším akémukoľvek príspevku! 🙂 mám vás veľmi rada..no pravdupovediac sa na videá teším najviac 😀 (to posledné bolo supeer..som sa nasmiala) , ak ste ochotné zo štedrého večera niečo natočiť , budem sa iba tešiť, ale nechcem vás do ničoho nútiť..je to súkromie a nedajte si pokaziť večer so starosťou s natočiť video! to je na vás..ako sa rozhodnete, a či do toho budete mať chuť, lebo potom to nemá význam 🙂

Anonymný

gratulujem výherkyni 🙂 to video točiť nemusíte ak nechcete 😀 ale samozrejme ma zaujíma, ako ten večer trávite vy 😉

Daisy Lily

Ani si nevieš predstaviť, aké pekné je to počuť 🙂 hej všimli sme si, že naši čítatelia si viac zvykli na videa než príspevky 😀 neviem, ešte sa rozhodnem, no ďakujem za tvoj názor 🙂

Daisy Lily

To je jasné, že nemusíme, len som chcela vedieť, či by bol o to video záujem 🙂

Anonymný

súhlasím s prvým komentárom 🙂

Anonymný

určite by bol záujem 😀

Anonymný

určite by to nebolo zbytočne 🙂 určite si ho rada pozriem ako každé iné vaše 😉

Leave a reply