Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Bonjour!

Tento mesiac ubieha šialene rýchlo a viem, že najbližšie týždne pôjdu ešte rýchlejšie. Je to škoda, pretože práve taký mesiac ako je december si chcem čo najviac vychutnať. Celá ta vianočná atmosféra je na nezaplatenie. Keď prechádzate okolo trhov všade je cítiť punč, trdelníky, či pečené gaštany a nad vami svieti vianočná výzdoba. Tento vianočný čas úplne milujem a dnes je ešte k tomu Mikuláš, tak Vám všetkým želám krásneho Mikuláška! 🙂 Je trochu vtipné tešiť sa na takýto, viac menej detský sviatok (aj keď v podstate deti ešte stále sme), no verím, že ste ho mali rovnako krásny a štedrý, ako aj ja.

Odjakživa som neznášala zimu, som veľmi zimomriavý človek, takže aj keď som sa poriadne naobliekala, tak som sa klepala. Nemám rada, keď musím v zime nosiť dookola to isté a hlavne nemám rada frázu: „Lianka nezabudni si zobrať čiapku!“ Máte to tak aj vy? Čiapky sú asi mojou najneobľúbenejšou časťou oblečenia, pretože sa v nich necítim dobre a vyzerám v nich podľa môjho výrazu ako „debil“. Pri čiapkach nemyslím na svoje zdravie, ani na to, že mám zmrznuté uši, ale na môj vlastný pocit pri pohľade do zrkadla. Avšak, prišiel deň, kedy som si začala celkom zvykať, nie na čiapky samotné(tie stále nemám rada), ale na baretky. Pripadajú mi veľmi nezvyčajné, môžete si ich sformovať do rôznych tvarov a jednoducho pôsobia elegantne a francúzsky. Nie som s nimi úplne stotožnená, ale stále je to lepšie, ako nič pri veľmi krutých zimách.

coat: New Yorker   jeans: Terranova   shoes: Reno   scarf,beret: Bižutéria Lilly

2 comments

Anonymný

wow! tá titulná fotka nemá chybu 🙂

ThomasJam

Living in France is one thing desired by many individuals. If you want to live in France then you have to get French property. You can read the advertisement section of the newspapers which has the section of houses for sale in France. After making a suitable choice, you should research about the properties for sale in France. French property is now a days very much wanted also.

If you want to live in France and spend your life there you should select a proper house. French property is not cheap and you need to make a major investment. You must also know about the properties for sale in France at various locations. The houses for sale in France come in different prices depending on the location

Leave a reply