Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Fun on Ice

Už asi pred mesiacom, možno aj dvomi nám niekto napísal na asku, aby sme nafotili poriadny zimný outfit, ale ako sa dá nafotiť zimný outfit bez poriadnej zimy? No a tak sme sa konečne dočkali a len čo sme s Dáškou videli, že konečne napadal poriadny sneh, neváhali sme a utekali vonku. Samozrejme, chcela som vymyslieť niečo kreatívnejšie, trocha viac špecifické pre zimu a tak som vytiahla z pivnice korčule a tam ta da dá, vznikli fotky na ľade. Inak keby ste sa čudovali, že prečo je za mnou tak veľa snehu, ono v ten deň dosť husto snežilo a keď sme prišli na rybníky museli sme sneh odhŕňať s lopatou, aby tie fotky mali aspoň trochu zmysel, tak sme aspoň takúto malú plochu odhrnuli. Čo Vám poviem?! Niekedy si ani neviete predstaviť, čo sa za tými všetkými fotkami deje a aké je niekedy náročné ich nafotiť.
♥♥♥
Someone on „ask“ had already written us to take photos of typical winter outfit probably a month or two ago, but how could we do that if we didn’t have the chance to experience typical winter until now? However, winter has arrived and when we saw it, Dáška and I, we immediately went to fulfill our promise about the outfit. Of course I was intending to make something creative, more specific for winter. So I picked up my skates from the basement…and that’s how these photos on ice were created. 
By the way, in case you were wondering why is there so much snow behind me, well it was snowing really hard that day and when we came to the lake, we had to put snow away to make some shots, so we at least did so on the small area like this. What else shoul I add?! 😀 You have no idea, what’s hidden behind all these photos and how hard it can be to make them, sometimes.

coat: Atmosphere   jeans: Terranova   scarf: F&F   skates: Intersport   

2 comments

Jane Hepburn

tie fotky sú nádherné! 🙂 a máš skvelý šál.

Daisy Lily

Ďakujem veľmi pekne! 🙂

Leave a reply