Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Happy New Year!

Šťastný Nový rok želám všetkým! V priebehu dvoch dni sme sa okrem iného stihli rozlúčiť so starým rokom a naopak privítať ten nový. Za tieto dva dni som veľa rozmýšľala, nespala, jedla, oslavovala, smiala sa, vychutnávala si život a dokonca aj plakala. Tohto ročná rozlúčka so starým rokom bola pre mňa určite doposiaľ najlepšia a veľmi som si ju užila v okruhu mojej rodiny, čo bolo úplne super.
Všetci vnímajú príchod nového roka, ako začiatok do niečo nového, akoby sa z jednej sekundy rozdeľovacej starý a nový rok mohlo niečo zmeniť. Z každej strany počujeme, od teraz začnem chudnúť, lepšie sa stravovať, viac sa učiť, viac sa zabávať, viac žiť, budem lepším človekom, no buďme k sebe úprimní, ako dlho nám toto všetko vydrží? Tak akurát nanajvýš týždeň (česť výnimkám). Nikdy som nemala na Silvestra takéto reči, vždy som si len želala zdravie a šťastnú, súdržnú rodinu, no tohto roku som sa prekonala a povedala som si, prečo nie, prečo si nedať nejaké predsavzatie, aspoň ma to trošku v živote poženie a hlavne verím, že ma to dostane z mojej lenivosti. Väčšinou si predsavzatia dávam aj počas roku a stále to iba prekladám, neviem, čo by sa malo zmeniť s príchodom toho nového, no nikdy človek nevie všakže. Tak či onak, som zvedavá, čo nám donesie tento rok a ako som spomínala už v predošlom príspevku verím, že bude lepší a o čosi šťastnejší. Tento rok 2015 má byť vraj rokom lásky, tak Vám všetkým želám veľa lásky a samozrejme zdravia!

A čo vy? Ako ste oslávili príchod nového roka? A aký máte názor na predsavzatia, poprípade aké ste si pre tento rok dali vy?


0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply