Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Obsession

Asi každý z nás má niečo, čo sa mu páči, čo ho priťahuje a načo má slabosť. Ja som z tých, ktorá má tých veci viac, tak verím, že si o mne nepomyslíte, že som šialená. 😀 Snažím sa to nejako redukovať, ale to sa nedááá, keď mám nato všetko takú tú mini úchylku. 

Tí, ktorí sledujú aj naše videa, mohli zaregistrovať, že mojou najobľúbenejšou farbou je púdrovo ružova a ako môžete vidieť, je jej v mojom šatníku dosť veľa a to som tu ani nedala úplne všetko. Poslednú dobu ju do môjho šatníka len pridávam a pridávam, ale myslím, že s tým budem musieť prestať, pretože nechcem vyzerať ako prasiatko. 
Rozrastajúcou závislosťou sú u mňa určite blúzky. Mám ich asi viac než tričiek, čo je v niektorých ročných obdobiach veľkou stratou, pretože v blúzkach mi býva zima a tak si za každým poviem, idem si kúpiť tričko, no napokon odchádzam s blúzkou. 
Toto♥ toto, je to čo má robí šťastnou. Krásny západ slnka mi vždy vyčarí úsmev na tvári a premení smutný deň na šťastný. Akonáhle vidím, že sa takéto niečo deje za mojimi oknami, behám od jedného okna k druhému a snažím sa odfotiť ten najkrajší záber. 
Túto slabosť na sladké by som najradšej nemala, pretože mi to neprináša nič dobré, iba tukové. Kiežby som bola závislá na mrkve, ale tak nič s tým už asi nenarobím, len sa to musím snažiť obmedzovať.

2 comments

Jane Hepburn

táto ružová je naozaj krásna, tiež ju mám rada.
a jedlo .. to bude asi vždy medzi ľuďmi najväčšia závislosť 😀

Anonymný

hmm zaujímavý prísevok 🙂 LIKE IT!

Leave a reply