Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Classic

Ja viem, ja viem. Túto klasiku vidieť všade a úprimne ju ani sama nemám rada, pretože povedzme si na rovinu, teraz sa vie takto obliecť každý. Kožená bunda, čierne členkové čižmy, čierna kabelka a roztrhané džíny= nič prevratné. Avšak ,raz za čas príde deň, kedy sa mi nechce byť originálnou (netvrdím, že vždy som, ale minimálne nepodlieham módnym trendom, ktoré ma na sebe každý) alebo si nasilu obliekať niečo v čom sa ani necítim dobre. Myslím si, že takýmito kombináciami nikdy nič nepokazíte, pričom je to jednoduché, minimalistické, pohodlné a zároveň pútajúce. K týmto klasikám som doplnila bielu blúzku s modrými kvetmi, ktorú som si za poslednú dobu veeeľmi obľúbila.
Ešte vám chcem na záver povedať a zároveň sa chceme s Dáškou spoločne poďakovať, pretože nás nejaká milá osôbka nominovala do súťaže blogerroka. Nejde ani o to, že nás nominovala, ale aký komentár k tomu pridala!! Vyčarila si nám obrovský úsmev na tvári a asi nie je nič lepšie, ako počuť také krásne slová, práve od našich čítateľov! Veľmi, VEĽMI pekne ďakujeme a ak aj vy ostatní nás máte radi, môžete nám dať jeden paľec hore tuto.

jacket: Camaieu shirt: Reserved jeans: Terranova+DIY shoes: CCC  
bag: Bižutéria Lilly

3 comments

Anonymný

veľmi ti to pristane 🙂 tá bunda a košeľa spolu vyzerajú geniálne!! mne len vadia tie roztrhané rifle..keby neboli roztrhané presne na kolenách , vôbec by mi to nevadilo..môj názor 😀

Anonymný

kedy si kúpila tú koženú bundu? 🙂

Daisy Lily

V jeseni 😉

Leave a reply