Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Saying Goodbye


Neviem ako začať. Tento príspevok bude veľmi ťažké napísať a asi to celé bude pre vás šokujúce, smutné, nečakané a hlavne rozlúčkové.


Keď sme začínali blog boli sme odhodlané, plné očakávaní, snov, nevedeli sme čo nás čaká. Mysleli sme si, že viesť blog je úplna jahoda a rozprávková cesta, ibaže to je veľký omyl. Treba do toho vkladať veľa času, nervov, nápadov, kreativity a originality.
Tým pádom nám naše odhodlanie klesalo. Teda, aby som to uviedla na pravú mieru, mňa blog úplne napĺňal a ešte stále napĺňa. Avšak Dáškine nadšenie klesalo, pretože mala iné záujmy mimo blogu narozdiel odo mňa. Vtedy prišla do štádia, kedy začala trochu pochybovať.
Za poslednú dobu sa to tak vystupňovalo, až si potrebovala usporiadať život a blog z neho so smútkom vylúčila, no niečo si vybrať musela. A tak to s blogom ukončila a ja som ostala v strede toho celého. Neviem čo ďalej, či sa opäť vrátiť na vrch alebo zísť za Dáškou dole. A aj ak by som sa rozhodla ostať, neviem čo urobím s názvom, celou našou históriou, videami, či sociálnymi sieťami. Stojím na veľkej križovatke a netuším do ktorej strany sa pustiť. Verte, vôbec to nie je ľahké, pretože v dvojke to je vždy jednoduchšie než byť sám, ale je mi príliš ľúto to celé len tak vymazať zo svojho života. Povedzte, čo by ste robili vy?
A ešte vám Dáška chce nakoniec povedať zopár slov, lúčim sa s vami a dúfam že som vám niekedy svojimi výlevmi aspoň trochu spríjemnila deň a ďakujem za každý jeden pozitívny aj negatívny komentár, vďaka ktorým som začala vnímať veci z viacerých strán a ďakujem Lili za skvelý zážitok a zaujímavú životnú skúsenosť. Verím, že sa rozhodne správne a bude s blogom pokračovať, pretože je to jej veľký sen, takže jej prajem veľa veľa úspechov (a čitateľov samozrejme). Od dnešného dňa som jej verným fanúšikom a dúfam, že sa ku mne pripoja mnohí ďalší. Majte sa dobre a neberte život príliš vážne. Farewell :-*

6 comments

Anonymný

Lily určite v tom pokračuj 🙂 to čo robíš je super 🙂 … ak ťa to bavi neprestávaj ! Určite to budeš mať tažke ale to zvládneš .Vidno, že ťa to napĺňa a aj náš čitateľov 🙂 veľa šťastia a kreatívnych nápadov.. nevzdavaj 🙂

Anonymný

Je jasné, že to bude o čosi tažšie ako jednotlivec viesť blog, ale predsa len, ak ťa to baví, myslím že netreba váhať. každý pochopí keby články vychádzali menej často ale aj tak, tvoje články ma veľmi bavia a určite by si chýbala na tejto "blogovej scéne". snád sa rozhodnes správne:)

50:50

Pokiaľ ťa niečo baví a napĺňa a keď už si v tom období kedy sa najviac do toho dostávaš je chyba prestať! Bude to ťažšie ale povedz čo je ľahké (okrem zaliatia vifonky). Pokračuj v tom, vidím že máš nato. Držím palce 🙂

50:50

Anonymný

Lily, urcite neprestavaj, milujem váš, teda uz len tvoj blog, pokracuj s tym co robis, lebo ta to bavi…je jasne ze to budes mat tazke, no najlahsie je vzdat sa … a nerozmyslala si, ze by si oslovila niekoho ineho aby si nebola sama?

Daisy Lily

Ďakujem Vám krásne všetkým!! a nerozmýšľala som, po prvé bolo by to tak detský povedané škaredé voči Dáške a po druhé možno by to ten človek ukončil napokon aj on, ako Dáška a to by som už nechcela riešiť po druhý krát.

Anonymný

úplne súhlasím nemám čo dodať 🙂 .. a Dáška, ďakujeme za všetky tvoje príspevky. Vedela si pobaviť a nechala si na tomto blogu kúsok seba. Držím Ti palce vo všetkom čo Ťa čaká 🙂 P.S.: si výnimočná

Leave a reply