Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Whislist #1

Tým, že som úplne usporiadaný človek, rada si vypisujem veci, ktoré potrebujem spraviť, chcem dokázať alebo si kúpiť. Mám lepší pocit, keď to mám všetko pokope a mám v tom prehľad plus je to úplne super, keď po tom, čo to dosiahnem to z toho zoznamu môžem vyškrtnúť. Dnes vám ukážem taký malý úlomok z toho, čo si chcem kúpiť/zaobstarať v najbližšej dobe. 
1. midi skirt from Sheinside   2. cross body bag from Asos   3. sunglasses from Oasap
 4. flower garland from Missguided   5. flat shoes from Asos
1. Midi sukne som obdivovala už pred rokom, keď ich začali bloggerky nosiť čo raz viac, ale veľmi som sa bála jej kúpi kvôli mojej výške. Tie čo boli v našich obchodoch mi boli obrovské a tak som sa rozlúčila s predstavou mať ju aj v mojom šatníku. Avšak asi pred mesiacom som to riskla a objednala som si jednu z Missguided, čím som urobila úplne super krok vpred. Padla mi presne a aj napriek tomu, že som maličká mi celkom pasuje. A tak prichádzam s druhou na mojom zozname. Nehovorím, že by to mala byť práve táto, ale chcela by som nejakú vzdušnú, jemnú, kvetovanú na leto ideálnu.

2. Kabeliek nikdy nie je dosť a vždy, keď prichádza leto mám chuť na biele kabelky, tým že sa aj do svetlých farieb obliekam. Jednu bielu už mám, ale tá je veľká, preto by som chcela aj jednu menšiu, ktorú len prehodím cez seba a idem.

3. Slnečné okuliare sú medzi prvými, ktoré potrebujem, už len z toho dôvodu, že už teraz nám svieti slniečko a ja nemám ani jedny. Veľmi podobné som mala minulého roku, ibaže sa mi zlomili, takže potrebujem si zaobstarať nové.

5. Slip-ony som si totálne zamilovala pred rokom a tomu tak aj bude určite tento rok, čiže ich budem mať na nohách ip. Najradšej by som si kúpila z každej farby po jednom a nosila ich dookola. Ak ich nemáte fakt ich odporúčam kúpiť si!
4. Kvety. Kvety. Kvety vo vlasoch sú pre mňa najväčším možno, že aj najkrajším znamením leta, voľnosti, takej pohody a preto sú u mňa MUST HAVE tohto roku.

Tak to by bolo na dnes asi všetko. Väčšina veci, ktoré si pridávam do môjho nákupného listu mi napadnú len tak z ničoho nič, napríklad, keď to na niekom vidím oblečené, tak si poviem, že to musím mať aj ja. Čiže toto je len taký slabý odvar všetkého.

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply