Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

My favourite instagram accounts #1

Za poslednú dobu sa stala aplikácia instagram neodlúčiteľnou súšasťou môjho dňa stráveného na sociálnych sieťach. Rada sledujem životy mojich kamarátov, obľúbených bloggerov, či slávnych ľudí alebo tých najlepších instagramových maniakov. Predstavím vám tých mojich najobľúbenejších a možno, že sa aj vám zapáčia.Začnem tými „maniakmi,“ ktorí nemajú žiadne blogy, nie sú nijako slávny iba jednoducho instagramujú. Prvý obrázok je instagram, ktorý nájdete pod názvom @mybeigelife, kde admin pridáva fotky, ktoré sú hlavne béžové, biele, sivé, také vitage, ale nie sú jeho, získava ich od iných používateľov. Druhý nájdete pod @mrpaddingtonbear s fotkami z každého rožka troška. Sú kreatívne, cestovateľské, plné krás života a prírody. Inak to dievča má najrozkošnejšiu mačičku na svete. 

Laur je slávna youtuberka, ktorá je zameraná práve na DIY. Jej instagram je plný farieb a všetkého možného od výmyslu sveta. Pridáva fotky, svojich vlastných výtvorov, ktoré sú plné originality a akejsi výnimočnosti. Po otvorení jej profilu mám hneď lepšiu náladu, viac energie a pozitívneho zmýšľania. Nájdete ju pod @laurdiy
@fashiolista_com je hlave o móde. Totižto existuje presne taká stránka a instagram je urobený tak, že tam pridávajú fotky, ktoré sú prebraté od bloggerov, módnych stránok a podobne. Nájdete tam aj veľa „essentials“ a cestovateľských fotiek. 

Rebeka je moja naj naj naj slovenská instagramerka (@fresshion). Nájdete ju aj na blogu fresshion a ona je jednoducho moja super veľká inšpirácia. Jej nedeľné raňajky mi stále rozškvrkajú žalúdok a všetky tie kvetinky, cupkejky, vzorované servítky, slamky, taniere a jej ružový bicykel.♥ Bežte ju followovať! 

Nakoniec prekrásny instagram plný chutného jedla, jedla a ešte viac jedla. Ono sa to nedá nesledovať, keď neustále vidíte fotky priam na zjedenie. Dokonca má aj vlastný foodblog a vydala receptové knihy. Volá sa @ditsen

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply