Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Flower explosion

Pamätáte, ako som v tomto príspevku hovorila o tom, ako sa veľmi teším, keď moje rúžové stromy rozkvitnú a ja vás budem spamovať fotkami pri nich? No očividne mi to nevyšlo, z čoho som bola veľmi sklamaná, pretože rozkvitli práve vtedy, keď som odchádzala do Paríža a keď som sa vrátila boli už opadané kvôli tomu veľkému krupobitiu. A tak moje srdce ostalo smútkom poškvrnené, bez kvetín a pravého pocitu jari. IBAŽE sa mi to ešte podarilo zachrániť a vykompenzovala som si to týmito krami a nahodila k ním asi tú najfarebnejšiu bundičku akú som kedy videla. Fotky sú dnes trochu iné než zvyčajne, pretože som zabudla prestaviť svetlo na fotoapárate (good job Lily) a síce sme si to všimli a nafotili fotky nanovo, no nejako sa mi zapáčili tie „pokazené.“ Tak dúfam, že vám dnešný upršaný a škaredý deň aspoň trochu osviežim a pridám doň aspoň trochu viac farieb s takým retro nádychom.
♥♥♥
Do you remember how I told you in this post about how am I looking forward  to see my pink trees and I will be spaming you with pictures of them? Well..obviously it didn’t work and I was not happy with that fact at all, because they blossomed out when I was leaving for Paris and when I came back they past blossomed because of hailstorm. So my heart was broken. BUT I made it real, unfortunately not with pink trees but with those white, which you can see in the pictures and for the shooting I chose most colourful jacket I have ever seen. 
Photos are today different than usually, because I forgot to change lighting on my camera (good job Lily) so we shot them again, but I liked those „damaged“ photos more. I hope this post is gonna make your day colourful and shiny! 
shirt, jacket: Zara   jeans: Big star   heels: CCC   sunglasses: Bižutéria Lilly 

4 comments

Anonymný

Lily veľmi pekne sa usmievaš a tie fotky sú úžasné! 🙂 prinútil ma usmievať sa. pristane ti to ♥

Lily of the valley

Keď som upravovala fotky, tak som si pripadala až príliš vysmiata, čo nebýva tak často, ale mne sa najviac páčia takéto usmievavé a pozitívne fotky 🙂 a ďakujem ti veľmi pekne, teším sa!

Eliška Mezuláníková

Usměvavé fotky jsou moc hezké, sluší ti to a jde z toho pozitivní atmosféra! Ten bomber se mi moc líbí, krásně to ladí s prostředím, které jste zvolili 🙂

Pieces of FRECKLED style

Lily of the valley

Ďakujem!:)

Leave a reply