Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Keep doing

Neviem, či vy ste si všimli, asi skôr nie, ale potom čo som na blogu osamela sa mi nejako prestalo chcieť. Stratila som motiváciu a to také pobúrenie sa tomu naplno venovať. Avšak, momentálne chytám druhý dych, mám mnoho nápadov, projektov, ktoré by som chcela v rámci blogu zrealizovať a hlavne veľa novo nabratej energie, za ktorú som veľmi vďačná, pretože by mi bolo ľúto, že som sa na celý tento môj mini svet vykašľala. Myslím, že hlavným problémom, ktorý je v tejto dobe u každého, vo všetkých možných smeroch, že sa pozeráme dopredu na to, čo iní majú naviac a my nie. Nehľadáme to, čo iní nemajú a my naopak máme. A tak je to aj so mnou, sledujem blogy, ktoré sú „veľké,“ ktoré sú úspešné s mnohými pravidelnými sledovateľmi, ktorí si všetko pozrú, komentujú, lajkujú. Ja a môj konvalinkový blog sme sa k tomuto stavu ešte nedostali, preto občas nariekam, prečo ja nemám takú istú odozvu. Prečo po roku nie som na tom lepšie atď. atď., ale asi to všetko potrebuje viac času hlavne pri tej hŕbe všetkých blogov, ktoré sú teraz maximálne obľúbené a každý jeden väčší milovník módy, kozmetiky, či jedla si ich zakladá. Najhoršie je, že na toto všetko potrebuje človek trpezlivosť a práve v tej mám obrovské nedostatky. Čo už. Tak som si povedala, že snaha sa cení a bez práce nie sú koláče, že musím aj niečo robiť preto a hlavne musím mať nejaký smer a cieľ, aby sa to tu mohlo rozvíjať a aby som raz dosiahla väčšie publikum. Snáď ma moje nové zapálenie neopustí a moje tak trochu sny sa budú postupne spĺňať.
♥♥♥
I don’t know if you have noticed, but after Dáška left I lost motivation. Now I am catching second breath and I have many ideas and new energy, for which I am thankful for because it would be shame to stop blogging. I think the main problem is (which everyone of us has) that we are looking at things we don’t have. We aren’t looking at what we have and others don’t. And it’s the same with me. I am following bloggs which are „big“ and successful but me and my lily of the valley blog ( sme sa do takého štádia ešte nedostali), so sometimes I’m groaning, why I don’t have the same success, why I’m not in better position after year of blogging etc. Maybe it needs more time especially when there are so many blogs, which is a big phenomenon nowadyas between young people. The worst thing is that for this you must be really patient and I am not at all! So I told myself that (bez práce nie su koláče) so I just have to do it and maybe my little dreams will come true.

sweater, skirt: H&M shoes: CCC bag: Gate

2 comments

Anonymný

pre mna si vynimocna blogerka a velmi rada ta sledujem a citam si tvoje prispevky 🙂 neporovnavaj sa s inymi blogmi..upriam sa na ten svoj, mozes s nim urobit co chces tak aby sa to pacilo tebe a aby ta to bavilo..potom to aj vidno zo strany nas citatelov ze ta to naozaj naplna 🙂
a k vlogu: aj ja milujem vlogy, je to take osobnejsie a nieco uplne ine 🙂 ak ta to bavi tak v tom urcite pokracuj…na prvy krat to bolo fajn!
ja si myslim ze tu neide len o likes a komenty..mozno niektorym sa to komentovat nechce ale paci sa im to, alebo sa proste nechcu vyjadrit.. ja ti zelam viac sebavedomia (lebo ho potrebujes) a viac citatelov (lebo si ich zasluzis) 🙂 P.S: tento outfit sa mi bars paci 😀

Lily of the valley

Och, tak toto ma veľmi potešilo♥ Ďakujem ti krásne, za zlepšenie dňa a pozdvihnutie nálady! Budem sa snažiť robiť tak aby bol každý spokojní a hlavne aby som z toho mala radosť a nie povinnosť:) To teda hej. Mne sebavedomie vážne chýba. Ďakujem ešte raz:)

Leave a reply