Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Review: Sunkiss Jelly

Iste ste už zaregistrovali túto novinku, či už v drogériách alebo ako vyskočenú reklamu na youtube, kde bola v hlavnej úlohe bloggerka Becca alebo youtuberka Teri. Ja mám rada v lete zmeny, sú pre mňa príjemným osviežením a tak som sa rozhodla, že vyskúšam tento zosvetľovač na vlasy od značky L’oreal, pretože, keď som bola malá, mala som svetlé vlasy a čím som bola staršia, tak mi nejako tmavli, takže som chcela priniesť do vlasov trochu tých vyťahaných pramienkov alebo ako názov hovorí slnečného bozku. 
 
Tento, môžem to nazvať gél, som použila už asi 4 krát a dospela som k niekoľkým záverom, ktoré vám tu v skratke popíšem. (Ja mám stredný odtieň)
+ Na to, že tento gél/farba v sebe obsahuje peroxid je veľmi jemný, až tak veľmi nevysušuje a krásne vonia.
+ Je úplne super, že si nemusíte celú hlavu pokrývať nejakou nezdravou silne páchnucou farbou, potom nemusíte čakať pol hodinu a zmývať si ju z vlasov ďalšiu pol hodinu. Jednoducho a rýchlo ju aplikujete do vlasov iba vyfénujete alebo vyjdete na slniečko a hotovo! 
– Vlasy, ktoré mám na vrchu hlavy, teda ako prvú vrstvu, mi celkom zosvetlil (skôr do oranžová), ale tie spodné, ktoré sú najtmavšie skoro vôbec, iba občas vidno také malé jemné pramienky, že sú do blond. 
–  Tie vrchné vlasy mám aj trochu presušenejšie. 
– Možno som to zatiaľ použila iba málokrát a možno na iných vlasoch by to chytilo inak, to nikdy nemôžem zaručiť, ale zatiaľ z mojej skúsenosti sa to za 5,49€ neoplatí kupovať.
Ak sa môj názor zmení, dám vám vedieť!:)


1 comment

Veronika Baginová

minulé leto som ho tiež používala, a toto leto sa tiež chystám 🙂 je to šupa 🙂
MakeUpByVeo

Leave a reply