Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Trends for summer 2015

Keďže je jún už tu a človek sa vonku dobre že neuvarí, tak s istotou môžem povedať, že leto konečne nastalo! Tým pádom som sa rozhodla, že spíšem a dám dokopy všetky nadchádzajúce trendy, ktoré v lete nebudú môcť chýbať a možno si z každého niečo zaobstaráte aj vy.

1. Fashion-pills   2. Boohoo  3. Chcicknova 4. Sheinside
Kimona sú síce v móde už od minulého roka, no tento rok taktiež neobídu. Dajú sa nosiť v každom ročnom období, v zime ako sveter, poprípade tenšie pončo alebo v lete na večernú prechádzku, či len tak na prehodenie cez plavky. Momentálne ich nájdete v obchodoch vo všetkých možných tvaroch strihoch, dĺžkach, vzormi od výmyslu sveta a dokonca aj strapcami. Kimona sú práve takým kúskom, ktorý aj jednoduchý outfit oživí a dá mu akúsi pestrosť a originalitu.
1. Urban outfiters   2. Victoria’s Secret   3. F&F   4. H&M
Tomuto trendu sa veľmi vytešujem, pretože high waisted bikini som chcela už minulého roku, ale nikde nebolo nič, pretože to čo „neletí“ nikde nenájdete. A tak som sa tohoto roku dočkala a už čoskoro sa poberiem do obchodov a snáď si ich nájdem v nejakom super duper prevedení. 
1. Missguided  2. Newlook  3. Asos   4. Zara
Ooo jumpsuity moje milované, za poslednú dobu som im prišla na chuť až až, pretože sú nekonečne pohodlné, super praktické (až na vyzliekanie) a hlavne pútavé. Ja už som si tie svoje na leto kúpila, ale najradšej by som si kupovala ďalšie a ďalšie. Ešte k tomu má byť v móde kaki farba, veľké kvety plus taký hippie štýl, takže som vám tu vybrala z každého po jednom no a ten gridovaný nemá chybu proste. 

1. Košeľa: Chicknova   2. kraťasy: Topshop   3. šaty: Romwe   4. kabelka: ShopBop  5.topánky: Neimanmarcus   6. Nohavice na traky: Asos 
Denim bol, je, aj bude vždy/navždy v móde. Avšak pre toto leto dupľom. Hlavne taký zmixovaný, takzvaný denim on denim a všelijaké jeho odtiene dokopy. Ale to už asi všetci poznáte a určite ho má každý jeden z vás v skrini. 

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply