Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Latest fashion trends

1. Asos 2. Newlook 3. Different 4. H&M 5. H&M

1. Vesty. Vesty bez rukávov sa nosia už od jari, no až teraz ich môžme nájsť viacero v obchodoch. Sú v rôznych farbách, vzoroch, dlhšie, kratšie a síce si myslím, že neplnia asi žiadnu funkciu, vyzerajú perfektne a outfit dopĺňajú tak, že vyzerá dvojnásobne lepšie. 

2. „Zvonáče“ tak sa im hovorí, sú nohavice, na ktoré si väčšina z nás ešte nezvykla a asi tak skoro nezvykne, no v zahraničí sa nosia o sto 6. Ma ich tam na sebe každý druhý človek a sú buď v dĺžke po kolená alebo mierne pod kolená alebo potom naopak úplne po zem, pričom zakrývajú ešte aj topánky. Najviac sa nosia v boho  štýle so všelijakými veľkými a farebnými vzormi.

3. Obag sa stala teraz veľkým hitom, pretože ju vlastní asi každá blogerka a vďaka blogerkám sa to rozrastá ďalej. Je to vlastne gumená taška, ktorú si zakúpite úplne prázdnu ešte aj bez ručiek, tie si kupujete osobitne a môžete si vybrať buď gumené alebo také ako keby z lana. Plus som videla, že si ich môžete prispôsobovať na akékoľvek ročné obdobie, napríklad na zimu si na ňu môžete dokúpiť kožušinu. Je to celkom zaujímavá novinka, až na tu do neba volajúcu cenu. 

4. Čipkované podprsenky ste mohli vidieť kolovať po internete už tuším že od jesene/zimy minulého roku a myslela som si, že to bude iba chvíľkové, no momentálne je ich čo raz viac. Vraj sú maximálne pohodlné a rozdiel medzi týmito a tými bežnými je len ten, že ich môžete nosiť ako doplnok, stačí si viac rozopnúť blúzku, kde vám bude vo výstrihu vytŕčať čipkovina k tomu nejaká jemná retiazka a wuala. 

5. Biela bola, je a vždy bude najsuper a trendy, minulé leto sa poriadne prekĺzla do našich obchodov a toto leto sa nechystá odísť. Ešte keď máte nejaký kúsok, ktorý je ešte k tomu aj vo vyššie spomínanom boho štýle tak je to výhra. 

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply