Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Wedding day

Asi by sa patrilo dnes napísať niečo poetické, pretože svadba je krásna a významná udalosť v živote a možno pre niekoho znamená viac, pre niekoho menej, považuje sa to tak či onak za akési spečatenie lásky. Preto je ťažké napísať niečo, už len kvôli tomu, že každý z nás sa nato díva iným spôsobom. Ja som sa už od malička hrala, že mám nejakého pomyselného frajera a v mojej malej izbietke som fantazírovala, zostrojovala som si svadbu a bábiky boli moje deti. Každá žena sníva o tom ako si na seba oblečie prekrásne biele šaty a bude mať po svojom boku jej milovaného a povedia si to veľké ÁNO. V tejto dobe je toľko veľa možností ako si svadbu zostrojiť, toľko rôznych miest, kopa šiat a výzdoby a to je stredom každého páriku, ktorý si ju plánujú, aby bola dokonalá. Avšak čo som sa na tejto svadbe naučila je, že podstata je mať okolo seba rodinu a na ničom inom nezáleží. Tá tu bola, je a bude pre nás navždy a je najlepšie si to spolu s ňou vychutnať. 
My sme boli tento víkend na svadbe mojej sesternici, ktorá sa konala v Lozorne, čo je malá dedinka pri Bratislave. Miesto bolo asi to najdokonalejšie, aké si pre vašu svadbu môžete vysnívať (a ktoré možno poznáte zo seriálov ako Búrlivé víno alebo Divoké kone). Všetko si to pripravovali sami a práve preto to bolo úplne nádherné s dokonalou atmosférou. Bola to taká typická vidiecka svadba, pričom nevesta vyzerala ako víla s vencom kvetov vo vlasoch a ženích v bielej košeli a s trakami. Boli spolu nádherní, avšak fotky ľudí tu nebudem dávať, pretože je to myslím si, že dosť osobné. 
Čo sa môjho vzhľadu týka, mala som na sebe maxi šaty z H&M z kolekcie Coachella, také typické festivalové. Na to som zvolila čipkovaný top, ktorý má po sebe ruže, rovnako ako šaty. K tomu topánky z čiňaku a doplnky z bižutérie Lilly. Ako družička som ešte dostala venček z bielych kvetov, ktorý úplne zapadol do looku. Vlasy som chcela úplne jednoduché, aby mali jeden vrkoč okolo hlavy a napokon z toho vznikla takáto spletenica.:D Tak čo na to hovoríte, plánujete mať svadbu alebo vám na tom nezáleží? 

2 comments

Jane Hepburn

krásne fotky 🙂
svadby mám veľmi rada, majú super atmosféru.

Lily of the valley

Ďakujem :)) áno sú, vždy sa na nich veľmi teším!

Leave a reply