Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

5 aplikácii, ktoré musíte mať


Tak a teraz si povedzme na rovinu, kto by teraz prežil bez mobilného telefónu? Keby zrazu niekto prišiel a povedal od teraz sú zakázané alebo už sa viac vyrábať nebudú. Myslím, že polka sveta by sa išla zblázniť, pretože sú našimi pomocníkmi v každodennom živote. Teda pre koho ako, pre niektorých sa stávajú zabíjakmi času. K zabíjaniu času nám prispievajú aj rôzne aplikácie, ktorých je momentálne od výmyslu sveta. Ku mojich každodenne používaným sú určite facebook, massenger, instagram alebo snapchat, avšak tie pozná asi každý z vás. Dnes vám ukážem 5 aplikácii, ktoré mi rozhodne pomáhajú zabiť, ale aj ušetriť čas. 


Bloglovin: Ako správna milovníčka módy, jedla a všetkého čo sa týka životného štýlu, sledujem najmenej 40 blogov a donedávna som ich mala všetky „polikované“ na facebooku, akurát, že pomedzi novinky, ktoré tam vyskakujú mi ich niekedy ani neukazuje, takže najlepším riešením je bloglovin. Môžete si tam follownúť všetkých vašich obľúbených blogerov a budete ich tam mať pekne pokope. Môžete tam sledovať aj mňa

Moves: Táto aplikácia nie je asi ničím zaujímavá ani zábavná, jej funkcia spočíva v tom, že vám počíta kroky- presnejšie koľko ich urobíte za deň (aj km na bicykli a behanie). Podľa mňa je super v tom, že ak ste príliš lenivý a napočíta vám ich dajme tomu 100, tak vás to aspoň trochu nakopne robiť niečo na druhý deň. 😀 

Any.do: Ako maximálne organizovaný človek mám neustále za potrebu robiť si to do listy. Doma mám vytlačených asi 10 papierov s predtlačou, aby som si mohla potrebnosti spisovať a potom škrtať. Ibaže väčšina veci, čo musím spraviť mi napadne spontánne niekde v autobuse a kým prídem domov tak nato aj zabudnem a práve preto používam Any. do, do ktorej si zapíšem všetko potrebné a na aplikácii mi svieti koľko toho ešte musím urobiť, dovtedy kým si to neodškrtnem ako hotové. 

Quizup: Ak sa fakt veľmi nudíte a chcete sa zamestnať minimálne na 3 hodiny, Quizup je tým správnym riešením. Je to hra, v ktorej máte rôzne kvízy na všelijaké témy od vedy, až po celebrity (dobré ohraničenie čo?:D). A super na tom je, že to nie je len na zábavu, ale veľa sa pri tom aj naučíte.

Snapseed: Pokiaľ ste milovníci instagramu a dáte si záležať na úprave fotiek, Snapseed je tým správnym riešením. Viem, že už existuje milión aplikácii na úpravu fotiek, ale neviem či som sa stretla s tak jednoduchou a kompaktnou ako je táto. 

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply