Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Online shopping

Taak dnes som sa rozhodla opäť otvoriť žiadanú tému, na ktorú tu vždy boli, sú, aj budú otázky a tou je online nakupovanie. V tejto dobe pri všetkej pohodlnosti ľudí sa táto brandža stáva každým dňom populárnejšou a populárnejšou. Práve preto je internetových obchodov čoraz viac, no líšia sa cenami a kvalitou. Práve preto tieto články rozdelím na 2- dnešný na cenovo drahší no o to kvalitnejší a ten druhý bude lacný, no kvalitatívne slabší. 
Asos– je internetový obchod, kde veci nájdete v cenovej relácii od 4 do 400€. Je to hlavne z toho dôvodu, že tam je buď ich oblečenie alebo dizajnérske kúsky, ktoré sú drahé. Pri tých najlacnejších sú jednoduché basic kúsky a keď idete vyššie a vyššie sú originálnejšie, zaujímavejšie a práve na nich je vyšitá nejaká značka. Ja mám z asosom zatiaľ iba jednu skúsenosť (no od ostatných som počula samu chválu a dokonca v asose nakupujú aj slávne hviezdy alebo youtuberi, čiže je to overená kvalita) a to môj najmilší púdrovo rúžovy kabát, ktorý tak veľmi milujem a som s nim maximálne spokojná. Vždy tam poškuľujem aj po iných veciach, no stále dám prednosť reálnemu nakupovaniu, lebo v tom sa vyžívam viac. 
Missguided– som objavila nejakou zvláštnou náhodou a hneď som si ho obľúbila. Objednávala som si z neho moju modrú midi sukňu, pretože spolužiačka potrebovala k svojej objednávke doplniť ešte niečo, aby to bolo dokopy 50€ a mali by sme poštovné zadarmo. Na tejto stránke je tovar prevažne elegantný, taký skôr dámsky, pre ženy 20 a vyššie (aspoň mne to tak pripadá) a v niektorých prípadoch aj extravagantný. S vecami, ktoré nám prišli sme boli obe spokojné a videla som tiež u iných blogeriek spokojnosť, čiže určite patrí medzi tie lepšie online obchody. 
Boohoo– je jednoducho celý boho. Väčšina oblečenia sa nesie v boho štýle možno tak trochu aj retro. Tejto stránke robí reklamu tiež veľa známych mien, ako napríklad Zoella. Odtiaľ som si objednávala kimono, na ktoré sa opäť nemôžem ani trochu sťažovať. 
New look– je zároveň online, ale aj kamenný obchod. Z online obchodu som si zatiaľ ešte nič neobjednávala, no v kamennom som bola a tie veci sú jednoducho OCH! Krásne je slabé slovo, akurát, že mi už dochádzali peniaze čiže som si tam nič nekúpila a potom som doma trúchlila. Dokonca stále, keď je niečo v móde alebo niečo mi vskrsne v hlave, že si potrebujem do skrine doplniť a otvorím newlookovu stránku, vždy nájdem to čo potrebujem. 

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply