Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Online shopping #2

Vitajte pri pokračovaní internetového nakupovania a dnes to bude opak toho minulého, čiže lacnejšie a menej kvalitné e-shopy (aj keď čím vyššia je cena tým menšie je riziko zlej kvality). Pri týchto človek zriedka vie, čo mu naozaj príde a v akej kvalite. Veci sú dovážané z Ázie, čiže si musíte dávať pozor v akej cenovej relácii sú, pretože je možnosť, že vám balíček stopnú na colnici- čo znamená, že ak nebývate v Košiciach alebo Bratislave a máte do týchto miest ďaleko, tak sa k svojej objednávke ani nemusíte dostať. Avšak nájde sa aj výnimka, vďaka tomu, že takéto e-shopy spolupracujú s blogerkami a tak sa občas stane, že vidíte jeden kúsok na viacerých blogoch a potom sú aj odfotené na tej stránke, čiže vidíte, aký v skutočnosti je (ale to sa stáva málokedy). Dodacia doba je od 2 týždňov a vyššie. 


Sheinside a Oasap sú e-shopy odkiaľ som si veci jeden čas stále objednávala, teraz preferujem nákupy v H&Mku (hihi). Veci z nich mi prišli po väčšine v poriadku, či už kvalitatívne alebo veľkostne, no tak či tak vám radím stále skontrolovať miery, pretože one size niekedy môže byť XL. A niekedy sa aj stane, že sú trošku krivo ušité. Inak som nemala nikdy žiaden problém, no stále som mamka pre veci utekala na colnicu, čiže to je veľká nevýhoda. 

Choies je americký internetový obchod, s ktorým ja zatiaľ nemám žiadne skúsenosti, no sledujem mnoho blogeriek, ktoré odtiaľ objednávajú veci a vyzerajú veľmi veľmi dobre! Rosewholesale a Sammydress sú typické čínske e-shopky, pričom to hneď spozorujete na fotkách a mnoho z veci sa zhoduje na oboch stránkach. Zo sammydressu som si objednávala veci minimálne 5 krát, hlavne kvôli tým lákavým cenám a kúsky síce neboli nejako extra zlé, no asi sa predsa len nákup viac oplatí v obchode. 


0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply