Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Random stationery

Dnes je síce piatok a mnoho z vás si možno povie, „daj pokoj so školou, veď nás čaká víkend,“ no ja tu mám ešte pre vás taký menší back to school, kde vám chcem ukázať všetky veci bez ktorých sa v škole nezaobídem. So let’s go!


Ako prvé sú samozrejme zošity, bez ktorých sa nezaobíde nikto z nás. Ja osobne musím mať pekne vyzerajúci obal na nich, pretože potom ho mám aj väčšiu chuť otvoriť, haha. 


Doposiaľ som debilníčky nepotrebovala, no minulého roku sa stalo skoro každovečernou rutinou, že o 10 večer som vypisovala každému spolužiakovi, že čo máme robiť do školy a či sme mali nejaké domáce úlohy. Ak som to neurobila, tak som to na druhý deň vrelo oľutovala. Tento mám z repromy a veľmi sa mi páči, pretože je úplne čistý a tak si ho môžete dozdobiť sami. 


Tieto perá som si kúpila pred rokom prvý krát, pretože mi pripadali a stále pripadajú veľmi drahé, no myslím, že nič nie je lepšie na nadpisy a podčiarkovanie. Naše zošity vyzerajú vďaka nim ako dúhy. 


Tento zápisnik som zbadala v ševte a hneď sa aj ocitol v košíku. Páči sa mi svojim super „sloganom“ a je previazaný kožou. Takéto milé zápisničky, zošity, papieriky milujem. 

 Pokiaľ sledujete poriadne moje príspevky a videá, tak iste viete, že milujem organizovanie a že ja som maximálne organizovaná a mám kopu to do listov, kde si musím všetko odškrtávať a ani to nesmie chýbať v mojej školskej výbave. Ak si aj vy na takýchto veciach potrpíte dávam vám tu odkazy na pár pekných to do listov, ktoré si môžete vytlačiť. Prvý, druhý, tretí, štvrtý + bonus.

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply