Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Folklore Jacket

Tak, ako som sa pred týždňom rozjímala nad jeseňou, jej prvkami a farbami, dnes som sa ešte vrátila k svetlej bielej, aby som ešte využila celkom príjemné počasie. Veľmi sa mi páčia, takéto kontrasty jednoduchého i jednofarebného kúsku oblečenia a potom to naopak rozbiť s farebným a vzorovaným, ktorý to celé rozžiari, oživí a potom pôsobí omnoho pútavejšie. Momentálne letím na bordovú, khaki a sivú farbu, pričom to tak trochu potvrdzujem aj dnes a hlavne, milujem rúže! Espešly tie tmavé. Dodávajú celému vzhľadu šmrnc a akúsi vážnosť plus pridávajú pár rôčkov naviac, práve preto mamka na mňa vždy hodí kritickým očkom, že si nemám dávať rúž (ahoj mami! :D).

Inak sa už veľmi teším, že je koniec týždňa a na pohodový víkend strávený, či už pri knižke alebo niekde vonku poriadne nabití víkend, pretože od kedy som sa vrátila z Anglicka, tak som nevedela, kde mám hlavu a kde nohy. Potrebujem ešte toho veľa dohnať, napísať, doučiť sa a bola by som nanajvýš šťastná, ak by som to mohla všetko zahodiť za hlavu a urobiť si nejaký výlet, no tak ako sa mi zbieral program, tak sa aj rozpadol, čiže ako vravím, víkend bude (ne)oddychový. Verím, že si ho aspoň vy vychutnáte spolu s piatkovým večerom.

jacket: Shein jumpsuit, shoes: H&M jewelry: Bižutéria Lilly lipstick: Kate by Rimmel- 107


0.1

1
0

5

12 comments

Anonymný

ten kabátik je úplne nádherný a veľmi ti pristane 🙂 ! celý look je super 😀 máš pekný účes a ten rúž je bomba! ♥ a krásne sa usmievaš :)) fotky mi vyčarili úsmev na tvári…a držím palce v škole, nemaj stresy!

Jane Hepburn

to sú pekné fotky! 🙂 aj bunda aj rúž ti pristane.

Anonymný

kraaasna bunda, este som taky kusok nevidela 🙂 A mamku (výnimočne! 🙂 ) nepočúvaj, rúž sa občas naozaj k celkovému vzhľadu veľmi hodí, alebo je priam žiadaný. Vždy ostaň sama sebou 🙂

Lily of the valley

oh toľko komplimentov si ani nezaslúžim, ďakujem kráásne♥

Lily of the valley

Ďakujem veľmi pekne! teším sa:)

Lily of the valley

Nepočúvam, nepočúvam! 😀 a vďaka!:))

Gabriela Zárubová

Krásné fotky 🙂 Ta bunda je vážně parádní a moc ti to sluší 🙂

Lily of the valley

Veľmi pekne ďakujem!:)

Kytka Bart

Jacket a rtěnka jsou parádnííí !! 🙂

Diana P

Tá bundička má nádhernú potlač, vyzerá zaujímavo a tebe veľmi pristane;)

Lily of the valley

Ďakujeem!:)

Lily of the valley

Tento komentár bol odstránený autorom.

Leave a reply