Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

New in from London

Konečne je tu  sľubovaný haul z Londýna. Pôvodne som myslela, že vám urobím new in video z celého leta, čo som si kupovala na jeseň, a že k tomu pridám aj veci z Londýna, no nejako som sa k tomu nevedela dostať a zopár veci ste už tak či tak videli. 

Do Anglicka som išla so zámerom kúpiť si pončo, pretože som si myslela, že tu žiadne pekné nedostanem a to sa mi aj vlastne splnilo, aj keď som mala predstavu, že bude mať na sebe viac farieb alebo nejaký vzor, aj napriek tomu som šťastná ohľadom tej khaki farby, pretože som na ňu mala už dlhšiu dobu chuť. Sranda je, že som sa potom vrátila domov a tu zrazu je ponč (?) všade neúrekom. A-line skirt, ste už mohli vidieť tuto a boli na ňu celkom príjemné reakcie, takže sa teším. Spočiatku som sa bála kúpiť si takýto strih sukne, pretože som maličká, no na moje prekvapenie mi celkom padla hneď prvá, ktorú som si vyskúšala. Bola suede, no ani vo sne by som za ňu nedala 30€. Táto je trochu iná, pretože väčšinou sú tieto sukne riflové alebo práve v spomínanej suede, avšak táto je hrubá, bavlnená z čoho mám aj celkom radosť, pretože ma bude zahrievať celúúú zimu. 

Ďalej je to táto powder pink blúzka, áno viem, že ste to nečakali (:D). Ja keď som ju zbadala, vedela som, že skončí v mojej nákupnej taške a tak sa aj stalo. Myslím, že k tomu netreba iný komentár lebo šak poznáte moju addiction na túto farbu. 

1


Napokon som si z UK doniesla, knihu, ktorú som si kupovala na letisku spolu s týmto deníkom a VS prime sprejom, o ktorom sa vyjadrím ešte zvlášť. No a v Primarku som ešte neodolala tomuto cestovnému setu, ktorý ma stal 1 libru!!!! 

3

4

5

2 comments

Malá Dominika

Wau, všechno je tak krásné, nedokážu říci, co je nejlepší, ale asi se brzo taky budu muset vydat do Londýna na nákupy 🙂

Lily of the valley

Ďakujem veľmi pekne!:) určite choď, oplatí sa, aj keď náklady na cestu nie sú najlacnejšie 🙂

Leave a reply