Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Sculpting of emptiness

Dnes je to už dvestý článok, ktorý píšem a pôvodne mal byť úplne iný, než doteraz. Totižto veľmi sa mi páči, keď blogerky robia photo diary/ insta diary, či nejaké randomy a tak by som to rada vyskúšala aj ja. Spočiatku som si myslela, že tu nebudem mať čo dávať, no chcem to nahradiť mesiacom v kocke, tak snáď sa mi tu zopár nejakých zaujímavých vecí i fotiek nazbiera, plus verím, že sa vám to zapáči. Avšak som sa to napokon rozhodla rozdeliť, pretože by tu bolo prííliš veľa fotiek. Takže dnes to bude o Košiciach a galériach a pokračovaní city guidu.

V piatok sme s Pežičkou prekonali svoje lenivé ja a vydali sa na cestu okolo sveta Košíckych galérií. V kasárňach Kultur park totižto ešte ostali zvyšky bielej noci od uja Japonca. 
Onishi sa snažil pomocou polyestylenového materiálu pracovať s priestorom a plochou, kde vytvára rôznorodý povrch nestálych, krehkých, levitujúcich hôr. Keď sme ta vošli, bol to neskutočný pocit, úplne ticho, pokoj a harmónia, vôbec sa nám nechcelo odísť (táto výstava trvá do 8. novembra!).  Potom nás jedna milá pani odtiaľ nasmerovala priamo do druhej budovy, kde mali výstavu starčekovia seniori, čo sa nám tiež veľmi páčilo! Odporúčame sa ísť skultúrniť a potom šup šup na fajny prefajny koláč do kaviarne „Republika Východu,“ kde nájete okrem fancy interiéru aj ftipné menu, či instagramu hodnú podlahu. Neskôr uvidíte aj outfit!

2

3

7

5

4

ios 129

8

2 comments

Jane Hepburn

to je krása! už na thedominica.sk som túto expozíciu obdivovala . 🙂 škoda, že do KE sa nedostanem .

Lily of the valley

Áno, áno, ja som chcela ísť na bielu noc, no nemohla som v ten deň, takže vďaka Dominike som sa aj dozvedela, že tam ešte niečo ostalo 🙂 tak to je naozaj škoda.

Leave a reply