Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

TOP 8 October 2015

Tak dnes prichádzam s novinkou a to top 10 za tento mesiac. Vybrala som si zopár kategórií, ktoré si myslím, že by sa vám mohli páčiť alebo vás niečim inšpirovať, tak poďme na to!

Móda: Za tento mesiac som si najviac obľúbila tento pre niekoho župan, iných chemický plášť, no pre mňa je to výhra i keď som nízka a síce sa to ku mne možno až tak nehodí, ako keby ho mala na sebe nejaká vysoká, dlhonohá slečna, ale keď ja ho milujem!! Jedine čo mi je ľúto je, že už teraz mi v ňom je zima, takže som si ho veľa neužila.

4.5

Kozmetika: V new ine z Londýna som vám spomínala už môj nový prime sprej, ku ktorému som sa dostala veľmi vtipnou náhodou, pretože zbieram papierové tašky, hlavne také, ktoré sú nezvyčajnejšie, tak som musela mať jednu aj z VS. Akurát, že som si musela niečo kúpiť a najlacnejšia vec bol lesk na pery, ktorý stal tak či tak 7 libier. Tak som si priplatila ďalšie 3 a vybrala si niečo, čo aj naozaj využijem. Je to sprej, pod make-up, aby sa ľahšie nanášal a zároveň na make-up, aby vydržal dlhšie. Ja nechápem, ako som doteraz bez tejto vecičky mohla žiť a keď sa mi minie, tak tiež neviem čo budem robiť, ale líčenie mi naozaj vydrží celý deň a je to neskutočný pocit prísť domov a vyzerať rovnako ako ráno!!

DSC_6292

Instagram: O mojich instagramových favoritoch som už písala tu a tuto, no rozhodla som sa to tu rozvíjať ďalej a mojim októbrovým obľúbencom je @ihavethisthingwithbikes. Keďže milujem takéto spešl nezvyčajné miesta, pri ktorých sú práve tie bicykle odfotené, plus poniektoré sú ešte retro, tak je to veľká láska.
12182298_10204047732988517_652691556_n
Blog: Keďže blogov sledujem denno denne 40, takých čo mám naozaj rada, tak je veľmi náročné vám povedať, ktorý je taký naj, no za poslednú dobu som si veľmi obľúbila Domču z blogu Dom by Dom. Je veľmi milá a hlavne sa venuje jej čítateľom, čo je mi veľmi sympatické. Jej blog je všestranný, pričom tam nájdete mnoho outfitov, random príspevkov, rôzne akcie, či krásne napísané články do ktorých dáva dušu.
12204771_10204047733148521_786410773_n (1)

Miesto: Tento mesiac som sa veľa nenachodila, už len z toho dôvodu, že som bola v septembri v Londýne, tým pádom sa musím krotiť. Čiže výber je jednoduchý a tým sú kasárne Kultur park, o ktorých sa dočítate všetko tu, takže to asi veľmi nemusím obkecávať.

0.9

Seriál/film: Uff, keď mám byť úprimná, tak si už ani nepamätám aké filmy som pozerala tento mesiac. Avšak veľmi sa mi páčil film Stážista, ktorý má perfektné obsadenie aj tému mne veľmi blízku a tak si vlastne predstavujem moje budúce povolanie, ktoré stvárňovala Anne, kto nevidel, určite si pozrite!

Pesnička: Nad touto kategóriou som rozmýšľala veľmi dlho, pretože predsa len 100 ľudí 100 chutí a tak to môže byť kind of zbytočné, ale šak dobre. Ja som si pre vás nevybrala tento krát iba pesničku, ale rovno celý album. Je to moja srdcovka na depresívne nálady, na prechádzku alebo práve ku písaniu. Je to poskladaný playlist najlepších piesni Ludovica Einaudiho, ktorý bude asi neznámy väčšej väčšine z vás, ale ak pozeráte napríklad Xfactor alebo Superstar a tam hrajú také na city klavírové pesničky, tak tie sú jeho! Iste aspoň jednu z nich poznáte, tak snáď sa zapáčia.


To do: Poslednú dobu sa snažím prehodnocovať veľa veci v mojom živote a tak som prišla s jedným mini nápadom, ako si ho skrášliť. Veľmi veľa ľudí okolo mňa hovorí, že som vážna a smutná a z deprimovaná tak som si povedala, idem sa tešiť aj z tých najmenších vecí. V Anglicku som si kúpila tento denník, kde sú presne rozdelené mesiace a dni v týždni, čiže si pod každý deň budem zapisovať, čo ma urobilo šťastnou, poprípade čo som sa z toho dňa naučila a tak keď sa na to pozriem o rok, keď ho budem mať celý zapísaný, tak bude zo mňa už iba pozitívny človek (dúfam :D).

DSC_6283

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply