Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Wishlist: Autumn 2015

coat: Asos   boots: Loveclothing   swether, sweatshirt, skirt: Shein   scarf: Mango   lipstick: Maybelline 

Dnes tu pre vás mám môj wishlist, keďže sa už poriadne zjesenieva a tak sa to aj trochu odrazilo na kúskoch a ich farbách. 
Ako prvý mám na zozname sivý kabát, pretože čierna ma už prestáva baviť a sivá sa stáva mojou tohto ročnou farbou na toto zimné obdobie. 
Ďalej sú to over knees boots, o ktorých snívam denno denne a prehľadala som už snáď všetky e-shopy, no doposiaľ som nenašla tie pravé lebo po a) buď stoja majland alebo po b) už sú vypredané, čiže v mojom love pokračujem ďalej. 
Tak ako ste sa mohli už dočítať asi všade, neznášam zimu a to hlavne preto lebo mi je STÁLE zima, čiže v nákupnom zozname nesmie chýbať poriadne teplý sveter, či pohodlná mikina. 
Sukne sa stali za posledný polrok mojou veľkou láskou a tých čiernych, samozrejme v rôznych strihoch mám už asi 5, avšak kožená sa stane asi ďalšou v poradí.
No a napokon tu mám šál, pretože všetku tú čiernu i sivú treba predsa len niečim oživiť a myslím si, že šál je tým pravým orechovým. K tomu už iba doladiť rúž a som pripravená prežiť to, aj keď so zatvorenými očami a zapchatými ušami. Haha. 

3 comments

Noela

Taký mňau sveter, či mikinu zháňam už dlho aj som našla jednu, ale mali už len obrovské čísla:D
Inak som si preťukala tvoj blog a musím povedať, že sa veľmi dobre číta. Srší z teba pozitívna energia, či už z fotiek, alebo článkov:)

The Noela

Lily of the valley

Veď aj ja a ešte stále som neobjavila. Jeej ďakujem krásne, takéto komplimenty mi robia veľkú radosť! <3

GlassesShop

awesome wishlist

Leave a reply