Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Last minute DIY christmas gifts

Krásnu nedeľu želám a dnes bude opäť vianočná! Nemôžem uveriť, že Vianoce sú o 4 dni!! Taak rýchlo to beží a stavím sa, že ešte mnoho z vás nemá nakúpené darčeky a možno ani šajnu, čo komu kúpi. Taakže mám pre vás pripravené rady/tipy na darčeky na poslednú chvíľu!

Ako prvé sú to fotky. Fotky sú tým najlepším možným nápadom na darček. Či už mamke, sestre, kamarátke alebo priateľovi, každý sa im vždy poteší. Ja som tohto roku taktiež zvolila takúto cestu a dala rodičom vyrobiť fotoalbum, cez fotolab.sk, ktorý mi síce ešte domov neprišiel, no verím, že do štvrtka dorazí! 😀 Na blog som raz dávala aj DIY, ako si rýchlo a jednoducho môžete vyrobiť vlastný rámček s fotkami. Ďalšou voľbou je hocijaká krabica od topánok, ktorú môžete nejako vymaľovať, či ozdobiť a do nej vložiť fotky. Inak krabica, ktorá je na obrázku je z Panta Rhei v Košiciach. Druhou variantov sú určite hrnčeky, my ich síce máme doma už veľmi veľa, no nikdy ich nie je dosť! Ja som tohto roku už 3 kamarátkam vyrábala hrnček, pretože mi to príde ako veľmi osobný darček, ak ho samozrejme urobíte na mieru a zároveň je praktický, už len preto, že ho používate každý deň. Pepka mi stále hovorí, že z neho pije každý jeden deň svoju poobedňajšiu kávu. Stačí vám na to obyčajný biely hrnček, ktorý kúpite napríklad v Norme za 1€ a farbu, ktorá je tiež lacnou záležitosťou. Napokon stačí iba ceruzka a dobrý nápad. Ja som napríklad písala na pohár „Coffé makes me poo“ (ehm, nehovotre, že nie) alebo som tam dávala chemický vzorec kofeínu a dnes je to „you are my cup of tea“ (no môžete použiť aj cup of coffé alebo happiness). 

Posledný osvedčený tip je plátená taška. Pretože, keď ju raz zoberiete, už ju nikdy neodložíte! Taktiež ako v prípade hrnčekov, môžete na ňu kresliť farbami na textil, no do tohto sa ja radšej nepúšťam, až taká zručná nie som, no tú moju som si vytlačila a už mám kúpenú ďalšiu na tlačenie, no ešte som nenašla ten správny obrázok. 


0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply