Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Tipy na darčeky pre CHLAPCOV!

Taak a dnes prichádzam naopak s mužskou verziou tipov na darčeky. Spočiatku som si myslela, že to bude náročné, no napokon som prekvapila samu seba koľko mi toho napadlo. Tento krát som musela do toho zahrnúť aj staršie aj mladšie generácie, aby toho bolo trošku viac. Opäť sa dané produkty budú schovávať pod číslom, ak ich budete chcieť vidieť podrobnejšie. Tak poďme na to! 
done


1. Ako prvé tu mám hodinky. Ja ako mladé dievča si veľmi kúpu hodiniek pre kohokoľvek (včetne mňa) nemôžem veľmi dovoliť, no počas leta, keď som mala brigádu a našetrila nejaké peniaze, tak som si 1 face watch hodinky musela kúpiť. Už iba z toho princípu, že je to pre dobrú vec. Ak máte niekde na vašom shopping liste kúpu hodiniek, tak si určite kúpte tieto. Pomôžete tým mnohým ľuďom. 
2. Ak má váš ocko, frajer, či brat rád hudbu, iste dobrým cédečkom nič nepokazíte. Samozrejme každý jeden z nás ma rád úplne iný štýl hudby, takže bolo pre mňa ťažké tu vybrať nejaké dané cédečko. No po prechádzaní stránok, som vybrala nový album od skupiny Coldplay. 
3. Osobne nepoznám veľa chlapcov, ktorí by čítali knihy, teda skoro žiadneho. No kniha od Goga je spojenie dvoch veci a to chlapcov, ktorí knihy čítajú radi a chlapcov, ktorí majú radi Goga a chceli by mať doma na poličke jeho knihu. Napríklad váš mladší, či starší brat. 
4. Rovnako ako som hovorila pri dievčenských tipoch, tak hovorím aj teraz, tričkom nikdy nič nepokazíte. Navyše ja som našla veľmi vtipné na Zoote. Napríklad to čo môžete vidieť na obrázku je úplne super pre našich ockov, ktorí boli vyrobení v československu. Ďalšie vtipné pre ockov sú napríklad toto, toto alebo toto
5. Ja ak už naozaj neviem čo kúpiť, obraciam sa na oblečenie a veľmi sa mi páči ak chlapci nosia svetre. Môžete ho kúpiť pre brata, či frajera.
6. Ruksak je opäť položka, ktorá sa vždy zíde, hlavne pre študentov. A tieto z Woodies sú tie najkrajšie, aké som videla. 
7. Kozmetika sa zase raz nestratí, väčšina chlapcov/mužov si potrpí na tom, aby slečnám/ženám vždy dobre voňali, tak možno práve zvolíte túto voňavú cestu.
8. Slúchadlá sú na zozname každodennej výbavy mladého človeka a tak kvalitné slúchadla urobia určite radosť.
9. Pre malého brata je super darček skatebord. My sme jeden kúpili na Vianoce pre bratranca a v Exisporte, či Intersporte ich nájdete za veľmi dobrú cenu. 
10. Ach, kiežby som mohla túto položku dať odtiaľ preč, ale asi už neexistuje chalan, ktorý by nehral nejaké hry, či už v mobile na počítači alebo na playstation. A tak, ak im chcete urobiť najväčšiu radosť, kúpte im hru. 

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply