Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Tipy na darčeky pre DIEVČATÁ!

Oficiálne vás zdravím v tomto prekrásnom mesiaci december! Akonáhle odbila 12 hodina 1. decembra, začala som plánovať vianočné videá a články a nápady mi lietajú hlavou kade tade, až sa neviem dočkať! Doposiaľ som sa nevytešovala a udržiavala to v sebe, no keď je už ten december, pokojne sa usaďte uvarte si kakao, či teplý čaj, vyložte si nohy, pustite si vianočné pesničky a nechajte sa unášať vianočným duchom. Ako prvý post som si pripravila tipy na darčeky, pretože viem, že ľudia sa za nimi naháňajú už dobre 2 týždne, no ja začínam až od teraz, pretože skôr to nemá žiadnu hlbšiu atmosféru. Tieto tipy sú vyberané na základe toho, čo sa mi celkom páči, čo sa mi tu hodilo, no skôr mi pripadajú ako SOS nápady, pretože, keď raz poznáte niekoho kto rád kreslí tak mu kúpite farbičky, kto rád počúva hudbu cédečko a kto rád fotí album. Darčeky ušité na mieru-čiže osobnejšie sú tie najkrajšie! Čiže ak už naozaj neviete čo, môžete sa obrátiť na jeden z týchto nápadov. Ak kliknete na číslo, zobrazia sa vám produkty, ktoré sú na fotke. 🙂

done
1. Ako prvé som vybrala tričko, pretože tričkom nikdy nič nepokazíte! Mne sa najviac páčia minimalistické s nejakým vtipným nápisom alebo originálnou potlačou. Napríklad toto, toto alebo toto. 
2. Ponožky sú jednoznačne najlepší darček pre ocka, asi to už všetci poznáte (:D), no tieto ponožky od happy socks sú voľbou pre každého, nech je deň o niečo farebnejší. 
3. Do týchto Joco pohárov som sa zamilovala na prvý pohľad, hlavne do toho pudrovo ružového (haha). Sú super v tom, že sú jednoducho šetrné k životnému prostrediu, pretože kupovať si plastové fľaše do školy, či práce každý deň nie je žiadna výhra. Tieto sú sklené tým pádom je to to najlepšie, do čoho si môžete naliať vodu, kávu alebo čaj.
4. Sviečky sú proste láska. Hlavne tie voňavé. Občas sa to možno zdá ako úplne obyčajný darček, no ak nájdete nejakú pekne zabalenú, ako je táto, urobíte dobrú voľbu.
5. Pre nadšencov do kozmetiky, som chcela poukázať na značku make-up revolution. Asi iste poznáte paletky, ktoré sú známe pod názvom The Nudes, no stoja 40€. Táto kozmetická značka ma veľmi podobné, ešte aj rovnaké odtiene, no cena je výrazne nižšia. Ja už som si od nich kúpila paletku, ktorá má 100 odtieňov a stála okolo 20€ a nemôžem si ju vynachváliť. 
6. Receptár je jedna skvelá vec! Nám sa doma recepty povaľujú všade možne, každý jeden na samostatnom papieri, pričom je to maximálne neprehľadné. Momentálne sa mi napríklad zmenila strava a musíme stále vymýšľať nové recepty, no potom ich zabudneme a opäť ich musíme hľadať. Mať doma jeden receptár, kde si zapíšete všetky recepty, ktoré vám chutili a chcete robiť znova a znova je veľmi nápomocné. 
7. Ak si neustále radi z útuľňujete svoje príbytky a dávate práve dôraz na pekné doplnky na Zoote majú dosť veľký výber, napríklad aj tento vankúš. Alebo zájdite do Tesca, či Jysku, tam zaručene niečo pekné objavíte. 
8. Ja proste milujem cjut diáre, zápisničky, zošity a ak máte niekoho, kto ich tiež miluje, určite mu jeden zaobstarajte. Tie sa nikdy nestratia. 
9. Kto nemá rád fotky? Vďaka nim si zapamätáme všetky dôležité okamihy a spomienky. Najkrajšou formou sú podľa mňa polaroidy, pretože keď ich vytiahnete o 20 rokov a budete ich ukazovať svojím deťom, budú vyzerať retro a jednoducho „cool.“
10. Lush je asi ten najkrajší, najfarebnejší a v prvom rade najvoňavejší obchod v akom som kedy bola a osobne mi chýba takýto typ obchodu aj u nás. Našťastie sa stala taká super vec, že v Česku už majú online e-shop Lush a tak si na Vianoce môžete urobiť radosť a niečo si odtiaľ objednať.
11. Za ďalšiu super cjut vec považujem kozmetické taštičky a papuče, ktoré budu nižšie. Táto od Zoelly je podľa mňa asi najkrajšia akú zo svojej rady má a ak ešte k tomu niekto z vašeho okolia obľubuje túto youtuberku, bude mať za takýto darček obrovský úsmev na tvári. 🙂
12. Dobrá vôňa nesmie chýbať v každodennej výbave. Zo všetkým parfumov, aké som mala mi najviac sadli práve tie od Moschina.
13. Tak ako som spomínala fotky sú jedna super vec, no myslím si, že kupovať rámčeky na ne, je už obohraná platňa, aj keď stále akýmsi spôsobom dopĺňajú interiér izby. Avšak možno originálnejší nápad, je kúpiť veľký obraz a do neho vložiť viac fotiek alebo fotoalbum alebo práve takýto nazvem to vešiak na fotky (:D).
14. A spomínané papuče. Ja mám doma chlpaté rúžove s bombuľkami, no okukovala som aj takéto so zvieratkami a je to podľa mňa skvelý darček, ktorý sa predovšetkým hodí na takéto zimné dni.
15. Keďže po Vianociach nasleduje nový rok a sním aj kúpa kalendárov, môžete niekomu darovať nejaký pekný, aby mal nasledujúci rok plný farieb a radosti.  Alebo ešte tento a tento.

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply