Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Top 8 November

Móda:
Tento mesiac u mňa jednoznačne vyhrávajú plátené tašky. Tuším, že ešte minulý školský rok s tým začali moje spolužiačky a veľmi som sa im čudovala, ako dokážu s kooperovať a hlavne usporiadať veci v tej taške, keďže ich do nej v podstate iba nahádžete. Avšak prišiel september a ja som im dala šancu a od vtedy ich nosím non stop. Tento mesiac som sa však presvedčila o tom, že už žiadna iná kabelka, či ruksak sa jej nevyrovná a tak ju vyhlasujem za top novembrový módny kúsok.

PicMonkey Collage

Kozmetika:
Ja si osobne na kozmetiku veľmi nepotrpím, pretože akonáhle vidím, že mám dať 10€ za jeden make-up idú mi slzy vyskočiť a radšej by som tie peniažky minula na nejaké „handry.“ A preto keď mi prednedávnom prišla esemeska od mamky, že potrebuje minúť poukážku, tak mi srdiečko poskočilo, že nemusím míňať tie svoje (som mean čo?). Napísala som jej žeby mi bodla špirála, pretože tá predchádzajúca nebola veľmi šťastnou voľbou a mamka prišla domov s tou naj naj naj špirálou, akú som kedy mala! Je od značky max factor, pričom riasy predlžuje maximálne. Doporučuji!

DSC06687

Instagram:
Pri tejto položke mám vždy problém, pretože výber je tak veľký, až neviem, ktorý vám ukážem skôr. Moja novembrová voľba je @lily_rose. Lebo po prvé má super meno (:D) a po druhé má tie najkrajšie fotky zo všetkých kútov sveta  a jej instagram vyzerá esteticky krásne.

12305783_10204162859466607_218361069_n

Blog:
Jojoj ďalšie ťažké rozhodnutie. Musím povedať, že tento mesiac som si začala o niečo viac všímať české blogerky, ktoré sú viac známe, no doposiaľ som im nevenovala pozornosť a blog Brixhauz ma zaujal najviac. Niku som si spočiatku veľmi všímala na dnes nosím (ako inak), pretože bola stále oblečená úplne dokonalo a tak som si povedala, že ju musím začať sledovať pravidelne. Veľmi som si ju za tých pár týždňov obľúbila, hlavne z toho dôvodu, že mi naozaj sadla po tej módnej stránke.

12336074_10204162859426606_629565979_n

Miesto:
Čukoláda je iste to najkrajšie miesto. V nej som síce prvý krát už bola pred rokom a pol, no tento mesiac sme do nej zašli každý týždeň minimálne raz. Vybrala som si ju, preto lebo sa v nej cítim ako doma. Je to tam veľmi útulné, milé a veľmi pohodlne. Samozrejme plusom je, že robia tú najlepšiu horúcu čokoládu a najviac odporučujem si dať „perníkovú chalúpku.“

Seriál/film:
Pri písaní tohto článku som si uvedomila, že tento mesiac som videla jeden jediný film (ach jaj, keby ste vedeli ako sa teším na vianočné prázdniny!) a tým bol Mockingjay part 2, alebo teda po slovensky Drozdajka. Ja ako fanúšik kníh Hunger Games ala Hry o život, to bol pre mňa moment očakávania, keďže som na neho čakala 2 roky a dočkala som sa! Úprimne, som toho od filmu očakávala veľa, pretože ešte ani jednu časť nepokazili, čo sa nestáva často a moje predstavy sa naplnili. Takže moja duša ostala spokojná po 2 hodinovom kultúrnom zážitku a asi si to idem prečítať ešte raz, lebo už teraz mi to chýba.

Hudba:
Asi vás neprekvapí, keď poviem, že pesničku, ktorú som najviac počúvala bola od Adele- Hello. Aké klišé čo? Ale keď ona je taak dobrá!

 

  To do:

Je mi FTIPNE, pretože asi si musíte o mne myslieť, že som totálne organizovaný človek, už len z toho dôvodu, že tu stále dávam nejaké to do listy a somarinky. No ono mi to ekšly dosť pomáha, pretože som zároveň lenivá a tak, keď to mám spísané tak sa to snažím urobiť. Tento mesiac som si vytvorila kalendár a zavesila ho na stenu, pretože mám radšej, keď to mám takto prehľadne rozpísané, než by som mala diár a mám na jednej strane 1 deň, do ktorého mi stačí napísať jednu vec a potom to je strašne neprehľadné.

DSC06685

2 comments

Jane Hepburn

pridávam sa do klubu milovníkov plátených tašiek! oni vydržia asi naozaj všetko 😀
vôbec som nevedela, že LilyRose má taký krásny insta. 🙂 inak Adele je naozaj super, no trvalo dlhšie, kým som si Hello obľúbila. zato When We Were Young som si okamžite zamilovala 🙂

Lily of the valley

Vitaj v klube! 😀 Aj mne to trvalo dlhšie. Od kedy vyšla tá pesnička, tak som všade počula iba refrén a pred pár dňami som si vypočula konečne celú pesničku aj s videoklipom, no a odvtedy na nej frčím! 🙂

Leave a reply