Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Comfort zone

Všetko je teraz také pekné a jasné, každý deň vstávam s pocitom pohody, pokoja a hlavou plnou nových nápadov, ktoré by som chcela zrealizovať. Mám čas na všetko, či už vylihovanie v posteli, dlhé prechádzky, čítanie kníh alebo mini výlety. Ten pocit prázdnin je najlepší zo všetkých a predstava o škole je potlačená ďaleko v najhlbších hlbinách mysle. A tak aj dnes, napriek tomu, že je sviatok, som si urobila krásny deň, ktorý započal fotením so Saškou, ďalšou Prešovskou bloggerkou (určite si pozrite jej blog) hip hip hurá, konečne nie som sama! Hneď nato vynikajúcim obedom a poobedňajším odpočinkom vo wellness. Najbližšie dni vyzerajú taktiež sľubne, takže nový rok som začala celkom aktívne.
 Ach jaj, plačem pri predstave pondelka, ktorý sa mi hneď začína bojom o známky. No nič to, ešte máme pred sebou 4 dlhé, predlhé dni! 

coat: Camaieu   shoes: H&M   bag,belt: Bižutéria Lilly 11 comments

Dominica

Tiež sa mi nechce ísť do školy, no vždy si takto predstavujem, že napríklad do včera som ešte bola v škole a teraz mám pred sebou štyri dni voľna, tak to hneď beriem inak. Je to síce ťažké takto sa klamať, ale trochu to pomáha. 🙂 Tiež som rada za niekoho takto z východu (a že to nie sú vždy Košice). Poznám ešte jednu prešovskú blogerku (beelieven.blogspot.sk), no teraz vidím, že ich tam máte viac. 🙂 Veľmi sa mi inak páči tá farebná kombinácia a máš super vlasy! 🙂
DominicaLand

Dominica

joj, pardon, má to byť beelievin.blogspot.sk . Nie je to reklama, len niečo na spoznanie ďalšej blogerky, podľa mňa tiež skvelej.:)

Jane Hepburn

no do školy sa mi rovnako nechce, ale nemyslim na to . 😀
inak ten kabát je úplne skvelýýý! a fotky celkovo sú rovnako krásne 🙂

31 shadesofaubergine

Veľmi pekný kabátik. 🙂 A máš naozaj veľmi pekné vlasy!

31shadesofaubergine

Lily of the valley

No v prípade školy treba skúšať asi všetko:D. Jee super, ďakujem veľmi pekne za typ, je to hneď lepší pocit, že tu v našom mini Prešove neblogujem sama!:) A ďakujem aj za kompliment <3

Lily of the valley

Na to sa vo všeobecnosti radšej nemyslí:D. A ďakujem krásne:)))

Lily of the valley

Ďakujem, si zlatíčko ♥

Dena S

nádherný kabátik 🙂

Lily of the valley

♥juuj, ďakujem

Anonymný

Ahoj slečna, krásna si. Chcela by som sa opýtať, že na akom type foťáku fotíš. Fotky máš krásne totižto.

Lily of the valley

Ďakujem krásne:). Fotoaparát mám od Sony alfa380, ale krása fotiek asi nie je tak v ňom ako v objektíve a ten je značky Tamron.

Leave a reply