Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Green parka

Prajem krásny utorok! 
Tento týždeň sa začal super pozitívne, síce musím chodiť do školy, čo je momentálne celkom zbytočné, pretože máme úúplne voľno. Avšak po minulom týždni to padlo celkom vhod, hlavne preto lebo zápas so známkami bol vyčerpávajúci. A tak začal pondelok s úsmevom na tvári, aj napriek tomu, že sa štrajk na našej škole nekoná vo veľkom. Našťastie nám sneh po dlhej dobe spríjemnil atmosféru pondelka. A aby ste o neho neboli ukrátení, tak vám ho dnes prinášam aj tuto na blog. 

Taktiež sa tento týždeň nesie v znamení (blogových) zmien. Keďže som už párkrát začala a prestala písať po anglicky, teraz som sa rozhodla, že musím pokračovať, pretože za posledné 2 mesiace blogové štatistiky ukazujú, že mám viac videní z USA a Veľkej Británie než Česka, čo mi pripadá záhadné a zároveň zábavné. Preto sa odo dnes budem veľmi veľmi snažiť písať aj po anglicky. Ďalej už nejeden piatok rozmýšľam a špekulujem o vzhľade blogu a síce tento ešte nemám ani rok a nadrela som sa na ňom pekných pár hodín, mám potrebu ho dať preč. Práve preto asi príde k zmene lebo ak si niečo zmyslím, tak sa to stane veľmi rýchlo:D.
♥♥♥
I hope you have beautiful Tuesday!
It is such a relief to have some free days in school after the last week so it has begun with positive vibes. We have gone to school with big smiles on our faces and snow has made a good atmosphere for us. And since there wasn’t much snow on the blog this year I have decided to bring it to you.

This week is also carrying the title with the notice „blogging changes.“ Because of the fact that I have already started and also finished writing in English a few times , this time, I have decided that I have to continue with it, because, according to statistics, I’ve been having more views from USA and Great Britain than from Czech Republic recently, which anyways seems rather weird but funny for me. That’s also why I will try my best to write in English from today. Also, it’s been some time since I’ve started to think and speculate abot the blog’s look and although I haven‘ even had this one for a period longer than one year and I was working hard on it for a couple of hours, I have this need to get it away. That’s the reason why some changes will come true as soon as possible, cause once I decide to do something, it just tends to happen very soon (grin):D.


dress: Bench   coat: Roxy   shoes: CCC   bag: Sammydress

6 comments

bee.

Sunshine, buď rada aspoň za tých pár profesorov, čo u vás štrajkujú (pätnásť, či koľko), lebo poctivé GJAR-ko neštrajkuje a všetci pekne sedíme v školičke 😀 😀

Ja tiež premýšľam o písaní v angličtine, ale pre mňa je najťažšie začať 😀
BEELIEVIN

Lily of the valley

To mi je jasné, len sme mali mať voľno úplne a napokon sa to zrušilo, preto som to napísala takto:D. To aj pre mňa je vždy ťažké a hlavne keď často krát mám toho v daný deň veľmi veľa a článok píšem pol hodinu pred tým, ako ho chcem zverejniť, tak nestíham prekladať.

Lily of the valley

Ďakujem krásne:)

Lily of the valley

Ďakujem pekne 🙂

Leave a reply