Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

January Favourites

Dnes pokračujem s januárovými favoritmi a pripadá mi to ako celá večnosť od tých posledných, keďže som ich v decembri nepísala lebo som vtedy robila celoročný súhrn. Tak sa do toho rovno pusťme!
Móda: 
Počas tohto chladného mesiaca sú nevyhnuté teplé veci ako svetre, kabáty a šály. Tými najlepšími sú tie, do ktorých sa môžete poriadne zababušiť, obkrútiť a dokonca aj zakryť, práve preto sú mojimi naj. Taktiež som nadšená s mojich prvých mom jeans, ktoré mi sadli ako uliate a nosím ich momentálne pravidelne. Samozrejme čiapky nesmú chýbať!

Kozmetika:

Momentálne mám toho z kozmetiky viac nového, pretože zákonom schválnosti je, že sa vždy všetko minie naraz. Avšak nemám ešte všetky novinky odskúšané, takže jedinou, ktorú vám môžem tuto dať, je peeling od Garnier. Je veľmi jemný a ľahký plus plní 3 funkcie naraz, takže pre mňa to bola jasná voľba.

Instagram:

K instagramu @newdarlings som sa dostala vďaka Pežičke a je úplne super! Veľmi ma bavia instagramy párikov a ešte keď sú to takéto umelecké duše, ktoré sú stále na cestách, tak sa tomu nedá odolať.

Blog: 

Tak toto je naozaj náročná položka, pretože za posledné 2 mesiace som objavila taak veľa nových blogov, no jeden je môjmu srdcu extra blízky a to je Beelievin
Berenika je blogerka z Prešova a jej blog sa mi nekonečne páči. Od dizajnu, cez fotky, články, štýl písania, až po všelijaké kreatívne nápady a hlavne je nekonečne milá! Všetkým komentuje články, no nie typu „máš pekné fotky,“ ale napíše ho na pol strany (haha). Možno sa vám to zdá ako divný postreh, no v tomto svete si treba veľmi vážiť, takýchto všímavých a úprimných ľudí!!

Seriál/film:

Tak teda naj film, ktorý som už za posledné 3 dni videla asi 6-krát je Hotel Transylvánia, ku ktorému som sa dostala vďaka sestrám, no a keďže tá najmenšia má záľubu v pozeraní filmov/rozprávok stále dookola, tak sa na mňa už poriadne nalepil. Táto rozprávka je jednoducho skvelá, zábavná a veľmi sa mi páči jej spracovanie so všetkými malými detailami. Odporúčam pozrieť si!
Hudba:
Och teraz ma bude toľko ľudí džadžovať a toľko milovať, ale to je asi tak vždy. Práve preto nemám rada zdieľanie obľúbenej hudby, pretože každý z nás ma úplne iný vkus a práve čo sa hudby týka, tak sa najviac kritizuje. No pokračujem aj s touto položkou a musím povedať, že za posledné 3 dni sa na mňa tak nalepila pesnička Pillowtalk a tak ma to štve, pretože nie som veľmi milovníkom rádiovej hudby a všetkých hitov, ale keď je niečo chytľavé, nedá sa to ignorovať:D.

To do: 

Toto sa za to do asi veľmi považovať nedá, no som nesmierne nadšená z mojej novej šablony blogu a verím, že sa páči aj vám. 
-xoxo Lily 

10 comments

bee.

Nech žijú svetre ❤
A po peelingu sa určite poobzerám, keďže ten, čo mám teraz – od Essence tuším – sa mi už pomaličky míňa, takže ďakujem za tip 😀
Si zlatíčko ❤❤❤ Aj tvoj blog sa veľmi rýchlo stal jedným z mojich obľúbených a kontrolujem ho pravidelne (viď môj šok počas piatkového večera :D). Štýlom písania si mi veľmi veľmi blízka a tiež máš krásne fotky i celkovú úpravu článku ❤
(A dala som si do februára také mini predsavzatie/cieľ – stretnúť ťa, takže verím, že sa nám to podarí ❤)
Film zapisujem a určite si ho v blízkej dobe pozriem (patrilo by sa, keďže už je v mojom zozname asi odkedy vyšiel :D)
A ja tiež akosi nerada zdieľam moje obľúbené pesničky – na blogu mi to veľmi nevadí, ale pri ľuďoch okolo mňa… sama neviem, čo mi na tom tak prekáža, ale som na to trochu háklivá 😀 Ale Pillowtalk ❤❤❤ Od piatku nepočúvam nič iné – hoci som od marca čakala, s čím Zayn príde, ale musím povedať, že sa mi tá pesnička páči viac, než som čakala ❤
BEELIEVIN

Lily of the valley

Nemáš začo:D
Jeeej ďakujem si poklad!♥ Aj ja verím, veľmi sa tešííím.
Veru, veru ja na nej fičím dnes celý deň. Inak toľko srdiečok v komentári som ešte nemala 😀

Jde o Cestu

Krásný článek:-) Miluji všechny svetry, hlavně ty pletené, velké a teplé♥ Začala jsem tě sledovat, tak se můžeš mrknout ke mně a popřípadě se stát také čtenářkou:-)
http://www.jdeocestu.blogspot.cz

Lily of the valley

Ďakujem krásne♥ To teda aj ja, v jednom som momentálne oblečená! Ďakujem, určite sa pozriem!

Andjela Dujovic

I like your blog, its really dope.
Do you want to follow each other?
If you want, than follow me, and let me know in comments, so I can follow you back with pleasure.
We can follow each other on Instagram @andjela.dujovic, let me know in the comments so I can follow you back.

http://www.bekleveer.com
xoxo

Anonymný

krasny blog mas lilinka <3

Lily of the valley

Ďakujem ti Aňulienka :-*

Sofie futó

Jééé, ten blog taky znám a je absolutně super a spolu s tebou a dalšími patří mezi mé oblíbené. Mom jeans jsou kousek, který mě nekonečně láká, ale netuším, jak bych v nich vypadala! Čapky jsou super, ale já si v nich někdy připadám jako mimoň. Insta je nekonečná láska, nedávno jsem si ho založila a strašně mě to chytlo. 🙂 pěkný článek, takové mám nejradši.

Lily of the valley

Jeeej ďakujem krásne, si veľmi zlatá♥

Leave a reply