Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Review: EOS

Krásny stred týždňa želám! Dnes prichádzam s review(ani neviem ako sa to po slovensky povie) na balzamy EOS, ktoré sú mnohými milované a inými „hejtované.“ Nerobím to preto, aby som bola kúl alebo mainstream a ukazovala, že mám aj ja doma tieto balzamy. Práve naopak. Plus chcem viac rozvíjať rubriku beauty, keďže v nej zatiaľ toho veľa nie je.
Pôvodne som si myslela, že EOSky sú ošiaľ medzi mladými, ktorý si v USA zoženiete za 2$ a na Slovensku za 6€, no zistila som, že to má celkovo aj svoje opodstatnenie, o ktorom ľudia vlastne ani nevedia. Tým je, že sú čisto prírodne. Sama som z toho bola prekvapená, keď som stála v zdravej výžive a zrazu mi padli do oka a ešte ten nápis, že sú prírodné ma dostal. Obsahuje bambusové maslo a jojbový olej a je viacerých príchuti.
Podľa mojej vlastnej skúsenosti som zistila, že nie je na nich nič až také úžasné. Mám pocit, že skoro vôbec nehydratuje a rýchlo sa vpíja, naopak, na perách je jemný a má príjemnú chuť. Zároveň plní svoju úlohu a radšej si dám na ústa niečo, čo mi neublíži, ako nejaké chémie. Ďalšie plus to má, že keď si ho nanesiete na pery tak máte pocit, že na nich nič nemáte oproti iným balzamom, s ktorými sa práve cítim ako keby som mala 10 vrstiev rúžu. Taktiež sa nemíňa rýchlo, moja sestra ho používa denno denne už rok a stále ho má až až. Nájdete ho po novom aj v Dmku, ak ste si ešte nevšimli a tam stojí tuším nejakých 5,90€.


8 comments

Sofie futó

Mylsím, že ho musím taky sama vyzkoušet!!! 🙂 Ale který???

Lily of the valley

Určite si na to potrebuje každý vytvoriť vlastný názor, z vlastnej skúsenosti:) Tak to teda neviem:D.

Anonymný

Tento článok sa dá nazvať okrem review aj recenzia. 😛 Ja som ešte EOS neskúšala, možno aj preto, lebo som zvyknutá na klasický Vitalos balzám a práve som rada, že nemám pocit, že na ústach nič nemám, hlavne v zime. Toto je zatiaľ naj balzam môj, ktovie ako by to bolo s EOS-om, možno niekedy aj vyskúšam ale na zimu zostávam verná Vitalosu. 🙂

Di Di

Gabrielle Crystal RoseBonniee

Blueberry Acai ma láka (: ♡

♡ Roses ♡

bee.

Hoci nie som veľmi balzamový typ človeka, tak ho chcem vyskúšať!
A ani ja som netušila, že je čisto prírodný, takže dobré vedieť 😀
BEELIEVIN

Lily of the valley

Určite vyskúšaj:)

Lily of the valley

áno, áno potom som si spomenula:D. Ono je to napísané tak, že nie je nič cítiť, keď ho máš na perách:). S Vitalosom nemám žiadne skúsenosti zatiaľ, takže neviem porovnať.:)

Noela

Ja som po ňom dlho pozerala v drogérií a na Vianoce som dostlaa rovno dva, stali sa mojou závislosťou, neznášam balzamy na pery, ale tieto som si zamilovala:D nie len, že majú pekný obal ale dobre voňajú, chutia a pre mňa spĺňajú to-čo majú 🙂
The Noela

Leave a reply