Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Blue&Camel

Moja hlava sa mnoho krát trápi nad vecami, ktoré sú totálne zbytočné. Napríklad, čo sa mojich outfitov týka. Často sedím v šatníku celé hodiny a čumím do neho s nádejou, že vymyslím a objavím niečo nové. Totižto, ak sa tu objaví nejaký kúsok viac krát, už chytám paniku, čo si kto pomyslí, že je to tu zas všetko stále dookola a podobne. Popri tom, na mnohých blogoch sledujem, že si na fotenie vezmú jeden kabát aj 3 krát do mesiaca a vôbec mi to neprekáža, no v mojom prípade to neviem rozdýchať (som divná, ja viem). No mojou pointou je, že aj v dnešnom prípade som sa snažila prísť s niečim novým, s niečim čo tu ešte nebolo a napokon som v tom celom stratila sebaistotu. Dokonca som poslednú hodinu rozmýšľala, či to tu vôbec dám, pretože som sa cítila nesvoja.Takže je mi ľúto, ak vám možno reže oči nejaká vec, ktorú vidieť na mne častejšie (a verte ja to rozdýchavam ťažšie, než vy), no radšej to budem JA v tom čo mi sedí, v tom, čo mám rada, ako sa hrať, že sa cítim dobre v tom, čo si oblečiem iba preto, aby tu bolo niečo nové. Dúfam, že to dáva zmysel :D. 
t-shirt: Terranova   jeans: Medicine   shoes: Cropp-town

-xoxo Lily

18 comments

Diana P

Ten kabátik ti veľmi pristane! Ja mám na sebe stále ten istý kabát a tiež mám pocit, že sa veľmi opakujem a že to bude ľudí nudiť, ale zase to nijako nezmením a môžem ostatným ukázať ako rôzne sa dá hoc jeden kúsok kombinovať.

Lily of the valley

Ďakujem krásne:) Mne vôbec nevadí, že ho mávaš viac krát, práveže ti veľmi svedčí a je taký, že keď sa na neho pozriem, tak si poviem, že si to celá ty:)

Johanka

Prosím tě..běž někam! 😀 Já naopak vždy ocením, když vidím, jak blogerka nsoí stejnou věc skoro pořád dokola, na každé třetí fotce, protože mám pak pocit, že tu věc má fakt ráda a navíc si ji třeba sama koupila. Já vím, zní to divně, ale dnešní blogový svět už je tak moc postavený na komerci, že polovina šatníků těch "větších" blogerů/ek je složena z věcí od firem. Takže, za mě máš big LIKE!

Glitters of Pale

Jeeej tie fotky vysli super:) A velmi ti to pristane 😉

Lily of the valley

Jee, tak v tom prípade som veľmi rada.:) To teda súhlasím, mnoho blogeriek ma precpané šatníky vďaka spoluprácam a robí na ne potom prostredníctvom blogu reklamy.

Lily of the valley

Áno, ďakujem ti za ne! ❤️

Dominica

Tiež nosím celú zimu ten istý kabát, len k nemu striedam šály. Popravde, veľmi rada by som mala tento problém, že sa bojím, či sa to ľuďom ešte bude páčiť. Rada by som dávala na blog tiež nejaké outfitové články, veď práve preto aj môj blog vznikol, ale všetci možní fotografi vždy štrajkujú, že sa im nechce ma fotiť a tak podobne:D.

Ja mám práveže pocit, že tvoje outfity sú zakaždým trochu iné, ale páčia sa mi. Ten kabárik je krásny a pristane ti, tak ho pokojne nos ďalej! 🙂
DominicaLand

bee.

Och moja… 😀 😀 Myslím, že vôbec nemusíš dlho premýšľať nad tým, že ťa tu niekto bude džadžovať (:D) za to, že máš na sebe jednu vec viackrát. Po A) myslíš, že niekto si vedie nejaký denník či tabuľky, kde presne zapisuje, čo si mala v ktorom outfite a len čo uvidí, že boom, znova máš tie isté ponožky, čo si mala pol roka dozadu, tak to sem napíše? Nope. Po B) Stačí, keď si k rifliam oblečieš namiesto trička košeľu – už to vyzerá inak. Dáš si k tomu iba iný sveter – znova iný outift. A rifle ukážu trikrát inak. Po C) AK už si teda niekto všimne, že máš dajme tomu dvakrát po sebe na nohách tie isté topánky… Napríklad mne osobne sa to celkom páči; ukazuje sa tu variabilita jednotlivých kúskov, že oblečenie nie je puzzle, kedy k sebe sedia len presne dva dieliky, ale je to lego, kedy máš zopár rôznych kociek, no vieš poskladať auto, loď, psa, čokoľvek; že človek nemusí mať walk-in closet, kde je sedemsto rôznych kúskov oblečenia, ale stačí aj päťdesiat, ktoré dobre sedia, a dá sa vytvoriť aj tisíc rôznych outfitov, než mať sukňu, ktorá sedí len k jednému tričku a jedným topánkam a človek ju môže mať na sebe najviac raz za tri mesiace.

Kabátik je krásny a veľmi ti táto farba pristane ❤
BEELIEVIN

monica

Ja mám väčšinou stále ten pocit, že mám na sebe to isté a taktiež sa snažím prísť s niečím iným ale stále ostanem pri veciach ktoré viem, že mi sedia a cítim sa v nich dobre. Vskutku mi je jedno, kto sa na mňa v škole bude pozerať, že mám na sebe ten istý sveter 2 dni po sebe.
Ani ty by si sa pre to nemala cítiť zle, pretože -ako si už spomenula- načo sa hrať na niečo čo nie si.
Ten kabátik ti hrozne pristane, tá farba je veľmi zaujímavá a fotky sú tiež veľmi krásne♥

Dominika Makarova

prepáč dúfam, že sa nenahneváš, ale tie topánky sa mi fakt nepáčia. Jediné, čo sa mi na týchto fotkách páči je tvoja prirodzená krása, úsmev a vlasy … si nádherná, no tie topánky u mňa určite nie 🙁

Dominika Makarová fashion blog

Christine Girly

Ak sa ty cítiš sebavedomo, nevidím dôvod nenosiť aj nefotiť sa vždy v rovnakom outfite 🙂 Myslím, že to nikomu neprekáža, a ak by aj, je to predsa tvoj blog, tvoje vyjadrenie samej seba… 🙂
Z fotiek cítiť tvoju charizmu :), len tak ďalej, a zbytočne sa netráp!

ChristineGrily

Lily of the valley

Ďakujem ti za tvoj názor, ja som to aj písala v tom štýle, že asi si to mnoho ľudí nevšimne, no mne to často trhá žily hlavne v tomto zimnom období, že mám 2 šály, 3 čižmy a 4 kabáty a zakaždým prísť s niečim novým je pre mňa dosť náročné a z toho mám zlý pocit. Tak, či onak všímam si, že dievčatám sa naopak páči, keď ma niekto danú vec viackrát, len si nie som vždy istá, čo to potom už hoc len jednému človeku nepripadá ako obohraná platňa.:)

Lily of the valley

Presne si to vystihla:) Ďakujem!

Lily of the valley

Vôbec sa nenahnevám! Aj kvôli tým topánkam sa v tom celom cítim nesvoja, tak ako som písala, chcela som prísť s niečim novým a napokon s tým vôbec nie som stotožnená.

Lily of the valley

Vďaka!:)

Lucy Enne

Luxusní boty! 🙂

Another Dominika

Já mám naopak moc ráda, když vidím nějaké kousky na blogerkách častěji než jenom jednou, alespoň vidím, jak se dá daná věc různě kombinovat, a ne že to je jenom kousek, který jednou na sobě vyfotí a pak ho už nikdy nevezmě na sebe. Z tvého outfitu se mi moc líbí kabátek, ale ty boty bych si na sebe asi nikdy nevzala 😀

Another Dominika

Lily of the valley

Ja mám kabátov síce viac, ale už mám z celej jesene a zimy depku, že musím stále to isté dookola nosiť, už sa neviem dočkať jari!

Zakaždým, keď čítam komentáre od vás, tak si uvedomujem aké mám obrovské šťastie, že sa vždy nájde ochotný človek, ktorý ma pofotí. Takže to mi je ľúto, že nie každý má takéto možnosti.

Ďakujem krásne!!♥

Leave a reply