Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Comeback.

Ja sa dnes hlásim iba takto na rýchlo medzi učením sa eseje naspamäť, o tom akú majú krv dážďovky a kvapalinách som vás chcela oficiálne privítať na mojom novo vyzerajúcom blogu. Pôvodne som chcela nafotiť aj nejaké pekné fotky, no čas ma tlačí zo všetkých strán a neviem, čo skôr. Mám veľa nápadov v hlave i na papieri, no málo času na ich realizáciu, preto ma to viac mrzí, že tento článok je tu hodený do tejto konvalinkovej spleti príspevkov len tak, avšak nechcem  porušiť moje pravidelné prispievanie článkov. 
Takže, aby som to predniesla poriadne VÍTAM VÁS tu všetkých a veľmi silno verím, že sa vám to tu páči, pretože je to na jednej strane miesto pre mňa, moje myšlienky, fotky a nápady. Je to miesto, kde sa môžem prezentovať taká, aká som, na nič sa nehrať a tak som aj chcela, aby vyzeral vzhľad, aby ma niečim charakterizoval, preto je v ňom napríklad aj pudrovo ružova a ďalšie iné spojitosti, ktoré si môžete prečítať v mojej novej kolonke „About.“ No na druhej strane je to miesto pre vás, na ktoré sa môžete prísť kedykoľvek inšpirovať, oddýchnuť a niečo nové sa dočítať, tak pevne dúfam, že tento nový vzhľad zaujal aj vás a budete sa tu radi vracať. Určite mi napíšte váš názor!
-xoxo Lily

6 comments

bee.

Hoci štyrikrát do týždňa plačem nad dejepisom (a dnes budem tiež drtiť do hlavy Napoleona a revolúcie v devätnástom storočí), som rada, že už nemám biolu 😀
Stále slintám nad tým designom, ktorý je neskutočný ❤❤
BEELIEVIN

Lily of the valley

Jej❤️ Ďakujem krásne!

Lily of the valley

Dejepis mám celkom rada, takže ten by mi až tak nevadil, skôr mi robia problém prírodovedné predmety 😀 Tak, či onak, veľa šťastia ti prajem!
Juuj tak to si ma potešila❤️❤️❤️

Rozálie Metelková

Máš to tu moc krásný,hrozně tak pěkně jemnéé! 🙂

ROSEMDIARY

Lily of the valley

Jej, ďakujem♥♥

Leave a reply