Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Sometimes things don’t turn out the way you expected


Ach, pri tomto článku naozaj neviem ako začať :D. Včera sme šli nafotiť tento look a vzniklo z neho 91 fotiek, ibaže 80 z nich je použiteľných tak akurát na bloopers. Keď som nimi včera prechádzala, tiekli mi slzy od smiechu a kývala som neveriacky hlavou, ale ja vám poviem čo to. Ja a Pežka= zlá fotiaca kombinácia. Stále sa iba z niečoho smejeme a potom to takto dopadne, čiže dnes máte aj kultúrnu vložku, čo znamená, že pomedzi tie 3 normálne fotky vkladám ďalších 10 nenormálnych.


Tak ako som vám v septembri ukazovala moju letnú verziu týchto šortiek a sľubovala zimnú, tak ju dnes aj plním. Tieto kraťasy sú jedným z mála kúskov v mojej skrini, ktoré ma zatiaľ neomrzeli a myslím, že neomrzia. Nosím ich veľmi rada (a najradšej nosila stále dookola), už len z toho dôvodu, že majú skvelý strih a sú hravé. Tak ako som už veľa krát písala, momentálne sú mojimi záchrancami roláky a všetky šály a ponča na dekový spôsob a tak to aj potvrdzujem dnes. Páči sa vám?  
♥♥♥

Well, I don’t know how to begin with this article 😀. We were shooting yesterday and we made 91 pictures, but 80 of them can be used only for bloopers. Me and Pežka= the worst shooting combination. We always laugh on something during photoshoot and then it looks like this. So today, I have funny pictures for you, it means that besides those 3 normal pictures I have 10 abnormal.

I’m fullfilling my promise about the winter version of these shorts today as I told I would in september last year. These are one of the few pieces in my wardrobe that I still have not lost my passion for and for which I think I never will anyways. I love to wear them (and I would love to wear them even more) at least for the reason that they’ve been made into a perfect cut and it’s easy to play with them in order to create new outfits. As I’ve already mentioned, turtlenecks are a life-saver for me these days as well as all the scarves and blanket-like cardigans. And what about you, do you like it?

poncho: Primark shorts: H&M shoes: Reno

-xoxo Lily

15 comments

Anonymný

tie kratasy su velmi pekne 🙂

Blanka Husárová

náhodou parádne fotky 🙂 neviem čo sa ti nepáčilo…takéto sú lepšie ako tie "nastrojené" 😀 a k samotnému looku – super! 🙂

Lily of the valley

Vďaka!:)

Lily of the valley

Tak v tom prípade som potom rada!:) Ďakujem♥

Lucka

Ty kraťasy jsou super – jak v letní, tak v zimní verzi. 🙂 Moc ti to sluší! A buď ráda, že zažijete při focení tolik srandy… 🙂

Lucka http://www.sleepy-cat.com

Lily of the valley

Ďakujem!:)

Lily of the valley

Veľmi pekne ďakujeem♥ Áno to je pravda, poniektoré blogerky, pokiaľ viem majú problém vôbec niekoho na fotenie zohnať.:)

bee.

Momentálne počasie je na tieto prekrásne šortky priam ideálne, keďže vonku to vôbec nevyzerá ako na február – skôr na apríl 😀 Ale veľmi ti to pristane ❤

Lucie

Boze to jsou tak skvele kratasy! Celkove ti to take moc slusi 🙂

Poshlife

Johanka

Panejo, začínám tě folouvovat, protože se mi šíleně líbí tvůj smysl pro módu, aka styl 😀 ;). A fotky jsou skvělé, ale ten pocit taktéž znám a je to naprd :D…takovou práci jsem si dala, pózovala jako divá a nakonec na všech jen mluvím nebo tančím. Ehm :D.

Lily of the valley

Jeeej si zlatíčko♥ Tak tak 😀

Lily of the valley

Ďakujem krásne :))

Monika Hříchová

Fotky jsou náhodou zábavný!! Celkově je tenhle look výborný!
Fashion Journey

Sofie futó

krásný outfit, originální, mooc povedený <3

Leave a reply