Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Week in pictures #1

Tento týždeň sme mali jarné prázdniny a tak sa mi nazbieralo viacero fotiek, či udalostí, ktoré som vám tu chcela ukázať a spísať. Opäť utiekol veľmi rýchlo, no na ten nadchádzajúci sa teším asi ešte viac, pretože mám na pláne jeden malý výlet spojený s obrovským potešením, tak sa neviem dočkať, kedy sa so všetkým budem môcť s vami podeliť!!

Prázdniny síce začali celkom dosť tragicky( no o tom vám tu nebudem písať), avšak končia sa s (oddýchnutým) úsmevom na tvári. Ešte minulého roku sme začali plánovať spoločný rodinný výlet, keďže ja sa už úspešne takýmto vyhýbam, ibaže tento krát ma to neobišlo. Vybrali sme si napokon Podbánske, kde je skvelý hotel s mnohými možnosťami a obrovským vitálnym svetom z toho dôvodu, že mám 2 malé sestry a viete, že s deťmi je to náročné, tak sme museli zvoliť také podmienky, kde nám nebudú píliť uši. Musím povedať, že som celkovo z hotela a prostredia bola nadšená, od ranných výhľadov na les a naše krásne slovenské hory, cez útulný interiér hotela až po všetky tie sauny a bazény, ktoré nemali chybu.

A tak som Valetnína trávila bez môjho milého v spoločnosti rodinky a vracala sa domov v utorok, keď v kalendári svietili mená Ida a Liana. Musím poznamenať, že kedysi som svoje meno nemala ani trochu v láske, pripadalo mi tvrdé a drsné, aj napriek tomu, že ma „Lianou“ nikto nenazýva. Doma som Lianka a kamaráti ma volajú Lily, poprípade sa občas stane, že ma niekto nazve Lilkou, Lilou alebo Liou (dá sa z môjho mena toho veľa navymýšľať :D). No teraz som za moje meno celkom dosť vďačná.

Čiže po návrate som oslavovala, napiekla som tento výborný koláč, ktorý sme podávali s kokosovou zmrzlinou, čo bola skvelá voľba. Dostala som moju prvú konvalinku (lily of the valley je po slovensky konvalinka) a od teraz mi bude kvitnúť každý rok v tomto čase.♥ Okrem nej, neviem ako sa všetci zhodli, ale dostala som ďalšie kvety, teraz si môžem vlastné kvetinárstvo otvoriť!:D No a sladkosti samozrejme nesmeli chýbať a tie už som aj zjedla (ups).

Potom nasledovali dni, kedy som sa iba poflakovala a lidrly nerobila nič. Teda v stredu som bola u zubárky a fotiť so Saškou. Inak som ešte dočítala knihu „Nech sneží“ a tiež povinné čítanie do školy. Napokon sme si včera dali blogerské stretko so Saškou a Bee za siedmimi oknami z čoho mám radosť, pretože je pekné stretnúť ľudí, ktorí sa venujú blogovaniu ako aj ja.:)) 


A čo vy? už ste prázdninovali  alebo vás to ešte len čaká? 
-xoxo Lily 

10 comments

bee.

Chcem mať naspäť prázdniny, lebo nemám pocit, že som si oddýchla a vôbec nie som pripravená vrátiť sa naspäť.

A ďakujem.
Za to, že si mi napísala. Že si stála za tým, že sa stretneme a nenechala tú myšlienku plávať hneď po tom, čo nám to prvýkrát nevyšlo. Že som mohla spoznať nielen teba, ale i Sašku. A verím, že to nie je naše posledné stretko, a že sa čochvíľa uvidíme znova ❤

Johanka

Jé, taky bych si s váma dala nějaké "střetko", ale na Slovensko to mám přecejen daleko :D. Týden musel být super, už jen jak se koukám na ty fotky, tak bych se tam ráda podívala :). A ještě k tomu jménu – buď za něj vděná, každý takové krásné a neobyčejné jméno nemá a aspoň si tě třeba lidi víc pamatují :D. Já to taky tak se svým jménem měla, chtěla jsem se jmenovat prostě jen Johana bez ká, ale teď jsem fakt ráda za Johanku. I s tím káčkem :D.

Sofie futó

Mně teprve čeká 🙂 v pátek mám narozky (takže kopa jídla, haha) a v sobotu soutěž v disco dance, pak asi nějaké poflakování a doufám že čas na kamarády) Pěkný článek, mám tvůj blog strašně ráda!!! <3

Dominica

Tak to si sa mala dobre cez prázdniny, aspoň niekto.:D Liana je podľa mňa pekné meno. Tiež mi trvalo, kým som sa s tým svojím nejako stotožnila. 🙂
Tiež by som sa rada stretla s ostatnými blogerkami tak "naživo", len problém je ten, že z Popradu už asi nikto taký nie je. 🙁 (Ak nepočítam dve blogerky, z ktorých jedna už patrí mezi takú tú špičku Slovenska a druhá je jej kamarátka a na blog nechodí často).
DominicaLand

Lily of the valley

Ja som práve naopak celkom dosť oddýchnutá.:)
Nie je zač, potešenie je na mojej strane a tiež verím, že sa čoskoro uvidím znova♥

Lily of the valley

Jé, my by sme ťa rady zobrali do partie.:) Som, som, Johanka je taktiež nezvyčajné i originálne meno, takže to by som ho brala tiež!

Lily of the valley

Jeej, tak to budeš mať pekne nabitý týždeň, no aj radostný, uži si ho poriadne! Ďakujem kráásne♥

Lily of the valley

To asi každý ma spočiatku problém so svojim menom.
Veď, čo vieš možno si urobíme niekedy blogerský výlet do Popradu.:P
Ak myslíš Ivanku, tak áno o tej viem a tá už je aj v Poprade/Svite minimálne, keďže študuje v Bratislave. Možno že na niekoho ešte z tvojho okolia narazíš, ja aj Bee blogujeme takmer 2 roky a až teraz sme sa našli, tak sa môže stať, že aj ty na niekoho ešte narazíš:)

Andy Jak*

Na prázdninách jsem teď, celý týden s rodinou na horách a to také nemám ráda rodinné dovolené. Ale jsem tu spíš pořád sama, protože nelyžuji, tak je to pohoda 🙂

Moc se mi líbí Tvé fotky! Můžu se zeptat, jestli je nějak upravuješ? A taky jsem koumala, kde jsi přišla ke své blogové šabloně, zaujal mě vzhled toho vybraného článku, který je na hlavní stránce. No a zjistila jsem, že mám šablonu od stejné slečny 🙂

Lily of the valley

Ou tak to ťa obdivujem, že vydržíš až týždeň. Áno upravujem fotky, ale len málinko. Tá slečna je veľmi šikovná, dlho som hľadala originálnu šablónu, ktorú nikto nemá a veru, že som dlho hľadala, no s touto som nesmierne spokojná!:)

Leave a reply