Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Eppi

Krásnu nedeľu želám, verím, že ste si víkend poriadne užili a oddýchli si, nabažili sa slniečka a mali dobrú náladu. Snáď spoločne vykročíme do nového týždňa tou správnou nohou a bude nám hej! 

V dnešný deň som sa konečne dostala k napísaniu článku o e-shope Eppi, pretože kým som skoordinovala celú rodinu na tieto fotky, tak to chvíľu trvalo. Tak poďme pekne poporiadku, nech vám odpoviem na všetky otázky, ktoré vám možno teraz behajú po rozume.  


Ako som sa k Eppi dostala? 
Už skôr som spozorovala, že viaceré blogerky s týmto e-shopom spolupracovali a samozrejme, na ich pozitívne reakcie som si tento online obchod otvorila a prezrela si mnoho z ich šperkov. Viacero z nich sa mi páčilo hneď na prvý pohľad, avšak ja ako študentka som nebola s ich cenou uzrozumená, aj napriek tomu, že sa mi páčili. Potom prišiel jeden krásny deň a s ním aj email od najmilšej Katky, ktorá mi navrhla spoluprácu s Eppi. Bola som z toho celkom vykoľajená, keďže som ešte nikdy nedostala návrh na spoluprácu. Hneď som ju prijala a mohla  si vybrať spomedzi vybraných šperkov, no a tento mi padol okamžite do oka.

Čo je to Eppi? 
Eppi je internetový obchod s rôznymi šperkami, ktoré sú z kvalitných kovov a kameňov a ešte k tomu krásne prepracované. Vidno na nich, že nie sú lacné a výber je naozaj obrovský. Ak mám hodnotiť aj stránku, tak je prehľadná a nájdete tam všetko, čo potrebujete.

Ako to celé prebiehalo? 
Celá „objednávka“ prebehla veľmi rýchlo a hladko, pani, ktorá so mnou komunikovala bola veľmi milá, odozva bola rýchla a keď mi prišiel balíček domov, bola som nadšená! Takto prepracované detaily sa málo kde vidia, celé to bolo krásne zabalené. K šperku bol pridaný aj certifikát, je to strieborná retiazka potiahnutá platinou a prívesok je z kubického zirkónu. Taktiež návod na ošetrenie, čo je maximálne dôležité a najviac ma potešil ručne písaný list, ktorý sa v tejto dobe nevidí často. 


Navrhla som, že urobím článok venovaný Eppi zvlášť a ukážem vám ho aj v outfite. Na ostatných blogoch som videla iba rozbaľovanie, čo nie je zlé, pretože celé to balenie vyzerá nádherne, no ak ma tu už dlhšie sledujete, tak viete, že som naozaj perfekcionistka a od ostatných sa rada líšim, aj keď nie nejako výrazne. Chcela som tento príspevok urobiť odlišný a dlho mi trvalo, kým som prišla s nejakým nápadom, ako ho prezentovať, až som sa začala pohrávať s myšlienkou, že šperky sú naozaj pre každého. 

Viem, dá sa to povedať aj na jedlo, aj na kozmetiku, aj na oblečenie, no šperk je istý klenot, s ktorým sa chcete prezentovať ako špeciálnym a unikátnym. Mal by podčiarknuť to, čo je vám blízke a je v ňom niekedy skryté niečo hlbšie. Ja verím v karmu a kolobeh života, verím, že to čo dáte, sa vám vráti a to, čo nedáte tiež. Karma sa väčšinou zobrazuje ako kruh. Taktiež sa snažím uvedomovať si každý deň, že život je len jeden a je naozaj krehký, preto si ho treba vážiť a to mi zasa pripomína tú malú naozaj krehulinkú bodku.:)

Chvíľu som sa obávala, že táto forma zobrazenia bude pôsobiť ako reklama na zdravotnú poisťovňu, no snažila som sa to odfotiť tak, aby to bolo naozaj dobré. A to, že nie len hviezdy, alebo bohatí ľudia si môžu dovoliť kúpu ozajstného klenotu či šperku, chcela som zdôrazniť, že sú súčasťou každého dňa. Či už malá sestrička potajomky kradnúca mamkine poklady, alebo v dnešnej dobe teenegeri fotiaci si svojky a chváliaci sa, čo majú a čo zasa nie. Rodičia sú síce už dlho spolu a darovali si navzájom všetko možné aj nemožné, no šperky sú akousi srdcovkou, ako môžete vidieť, aj na mamkinej ruke prstene. No a zase starší ľudia (na fotke je babka), ktorí si svoje klenoty zbierajú a odkladajú celý život a majú z nich radosť, že majú akési svoje „bohatstvo.“ 

Verím, že sa vám moja forma zobrazenia páčila a možno aj nalomila na hodenie očka, na tento e-shop. Určite sa so mnou podeľte, ktorý šperk sa páči naopak vám a prečo by ste si ho vybrali.:)
-xoxo Lily

ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

11 comments

bee.

Ja… Och, neviem, čo má povedať. Fakt. Lebo keď som kdesi pár článkov dozadu čítala, že si dostala ponuku na spoluprácu, tak odvtedy som sa na to tešila a s každým článkom som dúfala, že už sa konečne dozviem, čo to je.
Avšak toto som nečakala.
V prvom rade, prívesok je prekrásny. Keďže som si pár týždňov dozadu povedala, že odteraz si už kupujem len a len strieborné doplnky (keďže momentálne mám asi 90% iba zlatých vecí), okamžite by som ho brala. Jednoduchý, minimalistický, decentný, vhodný na bežné nosenie, ale aj na takú viac fancy príležitosť, navyše je vidieť, že je poriadne kvalitný, a nie nejaký blud z Číny, ktorý bude čierny a zničený po dvoch noseniach.
Tie fotky ma však dostali najviac. Nielen že prvýkrát vidím tvoje sestry (lebo úprimne, po tom, čo si ich v Oknách spomenula, tak som na ne neprestala myslieť a bola som dosť zvedavá, či sa podobáte a podobne :D), ale tá message za nimi je prekrásna, celé si to úžasne vymyslela a máš môj obrovský obdiv; rovnako ako aj za to, že si celý tento článok neodflákla – pretože často mám pri spoluprácach pocit, že mnohým dievčatám ide iba o produkty zadarmo.
Takže to čakanie sa mi nielen vyplatilo, ale klaniam sa, pretože toto je skutočne jeden z najkrajších príspevkov, aké som kedy čítala; a to nielen na tvojom blogu.
A hneď idem bližšie popozerať Eppi ♡
BEELIEVIN

Lily of the valley

oooooooo, tak teraz ja neviem, čo mám povedať, ďakujem za tak krásne komentár!♥ No ja som inak trošku polemizovala, pretože ja som tiež viac zvyknutá na zlaté doplnky, no som rada, že som si vybrala práve túto retiazku:)

Jeeej, to je zlaté:))) veľmi veľmi ti ďakujem, teším sa, že sa ti to páči!♥

Meet My Lovely World

Krásně jsi to napsala! Šperk je krásný. Decentní, který neurazí žádnou příležitost. Sestřička je roztomilá. Pamatuji si, že když jsem byla malá, tak jsme také kradla mamce nebo babičce šperky a hrála jsem si na princeznu 🙂 Jinak jaký šperk? Já nejraději nosím perlové naušničky, takže bych se koukla určitě po nich 🙂
Meet My Lovely World

Lily of the valley

Ďakujem veľmi pekne!♥ Vyzerá to tak, že všetky sa rady hráme a čačkáme so šperkami:) Super výber, perličky, sú tiež decentné a pasujú snáď ku všetkému.

Lu Beres

Velmi pekny sperk, jednoduchy a elegantny 🙂

Eppi

Ó, paráda! Celý příspěvek, myšlenka, fotky… nemáme slov 🙂 Moc děkujeme za milou spolupráci ♥

Annette K.

Mají krásné šperky. Já mám od nich náušnice 🙂

Dominica

Myslím, že si tento príspevok poňala úžasne. Čo sa týka bežného unboxingu, tak mne to veľmi neprekáža, no máš pravdu, že to je skoro na každom blogu. Eppi e-shop som si pozerala už vtedy, keď si na Instagram dala s týmto fotku, no mám ho otvorený aj teraz na druhej lište. Majú tam nádherné šperky, také minimalistické, no zároveň si ich človek všimne.
Tento nápad s celou rodinou sa mi veľmi páči. Je to fakt nádherné, skutočne sa to hodí každej generácii. 🙂
DominicaLand

Lily of the valley

Som veľmi rada! Ďakujem aj ja♥

Lily of the valley

Ďakujem krásne, som rada, že sa ti šperky aj článok páčia♥♥

Another Dominika

Vybrala jsi si nádherný šperk, ale ještě krásnější mi přijde, jakým způsobem jsi šperk pospsala 🙂 Nikdy mě nenapadlo, že nás šperk vlastně může provázet celým životem, tenhle článek se ti opravdu moc povedl! ♥

Another Dominika

Leave a reply