Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Make-up review

Zdravím po pár dňovej pauze! Potrebovala som si dať na chvíľu voľno od všetkých sociálnych sieti, internetu a aj blogu. Chcela som si naplno vychutnať sviatky s mojou rodinou, i priateľom, keďže sme oslavovali tretie výročie, plus som sa od Vianoc konečne dostala aj k čítaniu a tak som jednoducho vypla. Avšak dnes som späť s novým článkom, ktorému som sa 2 mesiace úspešne vyhýbala, no on ma predsa len dobehol.
 
Nemám veľmi v láske písanie recenzií, pretože moja slovná zásoba sa presne teraz zmenšuje na veľkosť špendlíkovej hlavičky. Ale tieto produkty mám doma už asi naozaj 2 mesiace a tak ich tu už musím dať.


L’oréal true match 

Na tento make-up som videla mnoho pozitívnych reakcií a od L’oréalu som nemala ešte nikdy žiaden kozmetický produkt, čo je až divné. No a tak som v drogérií siahla po tomto, mám ho v odtieni 1.N Ivory. Má stredné krytie a na môj vkus je príliš tekutý, pretože som zvyknutá na hutnejšie textúry. Tiež mám suchú pleť a v poslednej dobe bola až príliš suchá, už som nevedela, čo mám robiť, pretože som si ju ešte k tomu každý večer natierala s kokosovým olejom a tak som zistila, že to asi spôsobuje tento make-up. Neviem prečo, ale mám pocit, že všetko, čo vychvália blogerky, mne nesadne. A tak ani neviem, či vám to nejako pomôže alebo nie, no ak máte rovnako suchú pleť ako ja, tak po tomto make-upe sa vám neoplatí siahať. No na druhej strane ak ju máte hladkú a hľadáte si make-up, ktorý vašu pleť oživí, tak pokojne si môžete vybrať tento, keďže je naozaj jemný. 


Maybelline affinitone blush │ 02 Rosewood

Pôvodne som mala lícenku od essence, s ktorou som bola celkom spokojná, pretože mala naozaj peknú farbu a bola aj dosť pigmentovaná a hlavne za tu cenu bola úplne super, avšak, povedala som si, že chcem skúsiť do lícenky investovať viac. Keďže sledujem rôzne beauty youtube kanály, kde ukazujú aj drahšie značky, riskla som to aj ja, no a zostala som sklamaná. Nehovorím, že aj ostatné drahšie sú na prd (inak sa to nazvať nedá), no táto je fakt strašná. Môžem štetcom krúžiť po tej farbe aj hodinu a potom nim tlačiť na pokožke, nič nie je vidno. Môžete vidieť aj na fotke, že je naozaj slabulinká


Essence liquid lipstick │ 03 almost real 

Do tretice všetko zle. Tieto tri kozmetické produkty som kupovala v jeden deň a ten očividne vôbec nebol šťastný 😀 Veľmi sa mi páči hit tekutého ruža, ako vyzerá na perách matne a tak som chcela siahnuť po jednom aj ja. Vtedy ich mala iba kozmetická značka essence a tak som nemala nad čím váhať. Majú krásny výber farieb, aj balenie je podľa mňa veľmi jednoduché, no zároveň pekné. Ibaže rúž to určite nie je, skôr lesk. Vôbec ani nezaschýna a nemení sa ani po 5 minútach na rúž. Taktiež ak máte popraskané pery ako ja, tak sa to strašne vpíja a potom to pôsobí trošku morbídne. Teraz už má aj Dermacol aj Bourjois takéto tekuté ruže, tak možno si vyberiem jeden z nich, len tento krát sú ceny trošku odradzajúce. Tiež som videla, že aj Catrice ich má a skúšala som ich priamo v predajni, no tiež sú ako lesky. 

-xoxo Lily
ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

6 comments

Dominica

Rúže od Essence mám celkom rada, tak som trochu sklamaná kvalitou tohto tekutého. Síce aj ostatné mierne vysušujú. Asi aj kvôli tomu mi neuveriteľne vysýchali pery a ich okolie, tak som si musela dať asi týždňovú pauzu od vôbec akejkoľvek kozmetiky. Tak to tu je trochu nevýhoda.

Inak tiež recenzie nepíšem veľmi rada a ani ma to až tak nebaví. Recenzie si prečítam, aby som mala aký taký prehľad, čo je dobré a čo sa neoplatí kupovať. Kozmetiku si nekupujem a nepoužívam v až takých veľkých množstvách, takže ak niečo, nech idem na istotu a je to kvalitné. Síce teda rúže nenosím až tak často, budem si na ne dávať pozor, lebo, ako to vyzerá, značka ešssence to s nimi nemá asi až tak premyslené.
DominicaLand

Nikola Kotrbová

Pěkný článek 🙂 teda narazit hned na tři zklamání koupené v jeden den, to už musí naštvat 🙂 i když je pravda, že mně poslední dobou taky skoro nic nevyhovuje a to jsem bývala dřív skoro se vším spokojená, no nevím čím to je 🙂

Lily of the valley

Súhlasím, za recenziami chodím aj ja iba preto, aby som nabudúce vedela do čoho sa mi oplatí a naopak neoplatí investovať, pretože mám naozaj jeden make-up, jeden púder a jednu špirálu a práve preto si to chcem vždy s kúpu premyslieť, keďže to chcem poriadne spotrebovať a až potom si kúpiť nové.

Netvrdím, že všetky rúže od essence sú zle, no mne nevyhovujú. A tiež som si všimla, že napríklad nude tiene sú pigmentované inak, než tmavé a napríklad od Rimmelu mi bordový sedí, ale slabo ružový nie, takže asi je to rôznorodé.

Lily of the valley

To ani ja. Všímam si, že ak chce byť človek s kozmetikou naozaj spokojný musí za všetko zaplatiť viac, než 5€ a to sa nie vždy dá, pretože potom na bločku vybehne suma 40€ len za pár kozmetických srandičiek.

bee.

Úprimne, ja som sa pripravila, že si pridám do svojho super dlhého zoznamu vecí, na ktoré sa musím v drogérii konečne pozrieť, aj tieto tri produkty, ale tak asi nič 😀 No na druhú stranu, som rada, že si sem tieto recenzie dala, pretože vďaka tomu sa im vyhnem 😀
BEELIEVIN

Lily of the valley

Joj, cítim sa ako ničiteľ:D Neviem, možno by tebe sadli, aj ďalším 100 ľuďom, no ja som s nimi bohužiaľ nebola spokojná.

Leave a reply